1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana kabla w pad Xbox360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pyrzyczanin, Maj 12, 2013.

1. Pyrzyczanin

Pyrzyczanin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pyrzyce, Poland
    Witam,

Chciałbym wymienić kabel, gdyż on jest przyczyną tego, że pad Xbox 360 nie działa. Na jaki kabel mogę zamienić kabel od pada, czy może to być kabel od innego urządzenia, jeżeli tak to od jakiego, gdyż nie wiem jakie kabelki są w środku podstawowego przewodu. Czekam tylko na mądre odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MaNiAk91

MaNiAk91 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie wiem czy kabelek ten podpina sie pod usb ? Jezeli tak to chyba nie powinno to robic problemu gdyz usb posiada tylko +5V , GND + 2 przewody do transmisji danych ktore beda odpowiadac za sterowanie klawiszami... Jezeli jest to inne wejscie, wtyczka to juz musial bys najlepiej otworzyc pada i zobaczyc ilosc przewodow... do tego pytanie w ktorym miejscu jest uszkodzony przewod i czy masz taka wtyczke.

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Tam jest zwykle USB, wiec możesz wlutowac dowolny kabel USB.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

5. Pyrzyczanin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pyrzyce, Poland
    jest to kabel USB, wymieniłem go na kabel od ładowarki do tel i działa tak samo jak wczesniej, czyli po podłączeniu pada Xbox360 do komputera świecą się diody 1 i 4, ale pad nie reaguje na jakiekolwiek działania. Wyskakuje także informacja "Nie rozpoznano urządzenia USB". Nie wiem co jest tego przyczyną.

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    to jest tego przyczyna ze to niekoniecznie kabel musi byc zepsuty, mogla sie zepsuc plytka ktora jest w srodku i urzadzenie nie dziala, uparles sie na kabel a to niekoniecznie musi byc to, trzeba by sprawdzic tego pada w konsoli

7. MaNiAk91

MaNiAk91 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    hm ... dobrze dolutowales przewody nie pomyliles przewodow transmisyjnych? Moze rozwiazaniem bedzie sciezka albo przewod wewnatrz kontrolera do mikrokontrolera ?

8. Pyrzyczanin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pyrzyce, Poland
    tak samo sie dzialo przed wymiana kabla, wiec wszystko z kablem jest ok i moze to byc wina plytki

Wczytywanie...

Poleć forum