1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana kont z grami.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez .Mjut, Luty 2, 2011.

1. .Mjut

.Mjut Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn - Koźle
    Cześć. Na wstępie chciałbym przeprosić jeżeli był taki temat(ja nie znalazłem tematu gdzie odpowiedź była jasna). Chcę się ze znajomym wymienić kontami z zakupionymi grami. Jednak chciałbym zrobić tak, by w gry te grać na moim profilu(by gamescore nabijał się na moje konto), nie chciałbym później drugi raz przechodzić tej gry.. ;x Czytałem, że można migrować na inną konsolę i będzie działać. Jednak czy u kumpla będzie wszystko w porządku? Czy będzie on mógł uruchamiać gry tylko z tego profilu gdzie kupił tą grę?

Za pomocny post dziękuję. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. INTseed

INTseed Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kumpel musi mieć 2 pady :) Ty kupujesz gry i one są przypisane do twojej konsoli.
    Po ściągnięciu ich nie musisz się już logować na ten profil tylko grasz na swoim.
    Później koledze wysyłasz dane do importowania konta.
    On może grać w te gry tylko jak zaloguje się drugim padem na profilu.
    Pierwszym padem może grać na swoim koncie.
    To tyle :)

4. Antek22

Antek22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko
    @up: nie do konca
    kolega moze migrowac licencje na swoja konsole i wtedy bedziecie mogli obydwoje grac w te gry na wszystkich swoich kontach jakie macie na konsolach. nie bedziecie musieli kombinowac z 2 padami ani nic takiego. licencje mozesz migrowac na xbox.com/drm
    ale uwaga:mozesz ja migrowac raz na rok!

5. B0bek

B0bek XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Antek22 jestes tego pewny? robiłeś już tak?

6. Antek22

Antek22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko
    tak. jestem tego pewny. robilem tak juz z 6 kontami (kupilem nowa konsole). jednak mozliwe ze za jakis czas (bardzo watpliwe ale mozliwe jest wszystko) ze microsoft zrobi tak,ze tylko ta konsola co dostala licencje bedzie mogla korzystac z gier a poprzednia nie. jednak to chyba nie powinno sie zadazyc.
    jesli nikt mi nie wierzy, czekajcie az przyjdzie jakis X Maniak,albo moderator i to potwierdzi.
    a i tylko mala uwaga: nie sciagajcie jednoczescie gier z tego samego konta-ban na dzien dobry.

7. ps3user

ps3user Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A można robić to tak jak na ps3 ? Że jedno konto może być powiązane z 5 konsolami? dla przykładu: kupuje na swoim koncie bc2 vietnam, idę do kumpla, loguje się na swoje konto ale na jego konsoli, ściągam vietnam, wchodzę na konto kumpla i gram w vietnam na jego konsoli i jego koncie :) i tak z 5 konsolami :)

Wczytywanie...

Poleć forum