1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana kont z grami.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Batonax, Maj 12, 2012.

1. Batonax

Batonax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.

Chce sie ze znajomym wymienic kontami na ktorych mamy dostep do roznych gier arcade. Sciagnac je sobie na dysk grajac z powrotem na swoich kontach. Wiem ze na playstation jest mozliwosc posiadania kupionej gry w cyfrowej dystrybucji na dwoch roznych kontach. Wiec zadna kradziez to nie jest. A jak z M$ ? Probowal ktos ? Czy to czesto stosowane praktyki ? Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nadrayson

Nadrayson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Musielibyście przenieść licencje.

4. Batonax

Batonax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ok. A czy na przyklad po miesiacu moglbym sie znow zalogowac na jego konto zeby sciagnac na dysk nowe gry ktore zakupil po mojej ostatniej wizycie na tym jego koncie czy znow musze przenosic licencje ? (ktora jest chyba mozliwa raz na rok czyz nie ?)

5. Nadrayson

Nadrayson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Sądzę że raczej tak, ale dla pewności bym poszukał po różnych forach podobnych tematów aby potem nie było rozczarowań.

6. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Ja pozyczylem konto z grami arcade od ziomka i moge w nie grać normalnie pod warunkiem, że na 1 padzie jestem zalogowany swoim kontem, a na drugim padzie tym kontem z którego pobrałem Arcade

7. -Majkel-

-Majkel- Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A to nie jest na tej zasadzie ze jak juz zgrasz na dysk to konto twojego znajomego juz Ci nie potrzebne ? Jak kupowalem gre na bazie licencji z allegro to logowalem sie do systemu xbox live na koncie ktory podal mi allegrowicz poczym zgralem i usunalem konto. Wlasnie mnie to zastanawialo czy jak kupie sobie gre w wersji cyfrowej to czy ona zawsze bedzie podporzadkowana do mojego konta i czy bedzie mozna kiedys komus ja udostepnic, na to wychodzi ze tak.

8. diabliq

diabliq Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Udostępnić będziesz mógł jeśli konto pozostanie Twoje. Od pewnego czasu "sprzedawcy" na allegro jawnie piszą, że konto pozostaje ich, a Ty dostajesz tylko licencję. W tej sytuacji nie będziesz mógł udostępnić gry.

Wczytywanie...

Poleć forum