1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana kontrolera na gwarancji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Michalzzz, Wrzesień 22, 2013.

1. Michalzzz

Michalzzz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam nadzieję, że znajdę tu pomoc.
    Otóż mam problem z padem, konkretnie z Left Trigger, strasznie skrzypi i D-Padem, nie chodzi płynnie. Czytałem tu i ówdzie, że za takie sprawy wymieniają pada na nowy/naprawiają. Jednak mam problem z wysyłką. Pisałem z Supportem MS i szczerze powiedziawszy nie wiem jak to wygląda. Czy jak zgłoszę pada do wymiany to mam sam wysłać go pocztą do Czech gdzie jest najbliższy punkt naprawy, czy przyjedzie po niego kurier jak w gwarancji door-to-door?
    Z góry dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam1

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Ostatnio wysylalem pada dzwonisz do ms zglaszasz oni wysyłają ci zlecenie naprawy na maila wysylasz pada na swój koszt poczta do czech po czym po ok 7 Dniach otrzymujesz nowke która przynosi ci listonosz do domu ją za paczkę poczta do czech płaciłem 24zl

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

4. Michalzzz

Michalzzz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wielkie :) Jeszcze tylko pytanie jaki jest numer do Pomocy Technicznej w Polsce i od której do której ona działa?

Wczytywanie...

Poleć forum