1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana lasera i rozlutowywanie zworki

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Seban_ZA, Lipiec 16, 2012.

1. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Witam. Mam problem a mianowicie nie ja tylko kuzyn. Ma Xboxa 360 phata z napędem liteon. Laser pada czyta zaledwie parę płyt. Ma zamiar wymienić laser wiem, że ten model będzie dobry Laser HOP-141X HOP 14XX do Xbox 360 Liteon , Nowy (2486809578) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (HOP-141) Problem tkwi w tym, że trzeba rozlutować te zworkę antystatyczną. Czy bez rozlutowania jej laser będzie działał. Jak nie to komuś się da kto się zna na lutowaniu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kusiu

kusiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Musi być rozlutowana, jeśli potrafisz należnie trzymać lutownicę nie będziesz miał z tym problemu :) Poczytaj na forum

4. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Jak nie miałem lutownicy pod ręką to tą zwore ściągałem srubokretem nagrzanym pod palnikiem

Wysłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum