1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana lasera - prowadnice

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dudi321, Czerwiec 29, 2013.

1. Dudi321

Dudi321 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wymieniłem laser w napedzie liteon 16D2S z 14xx na 141x tylko ze przy wymianie odkrecilem blaszki ktore trzymaja te prowadnice od gory i srubki ktore trzymaja prowadnice od dołu, z tego co czytałem w necie to nie zaleca sie ich ruszac tych dolnych bo cos sie rozreguluje ale niewiedzialem o tym. teraz xbox nie chce zainstalowac gier XGD3, XGD2 instaluje bez problemu, nasmarowalem prowadnice wazelna techniczna, zworkę rozlutowałem, i probowalem regulowac te prowadnice dokrecilem obie srubki do konca i odkrecalem o 1/4 obrotu i probowalem instalowac gre. wykrecilem o ponad 3 pelne obroty ale nadal nic nie pomogło. jak to teraz mam naprawic?

2. Lotnik421 Xbox One

3. forumxboxa

forumxboxa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Lepiej będzie jak sobie już kupisz napęd wątpię aby się Tobi udało to wyregulować pewnie, możesz próbować ale szanse bardzo małe lub żadne - tego się nie dotyka....
    Poprzestawiałeś kąt padania względem płyty i całego mechanizmu który jest fabrycznie ustawiony - pewnie da się to naprawić.
    Tyle tylko, że trzeba mieć dużo szczęścia przy regulacji.
    Domyślam się, że w serwisie mają jakiś nośnik za pomocą którego doregulowują to wszystko.
    Lub z automatu wychodzi ok.
    Może ktoś z bardziej doświadczonych kolegów podpowie Tobie coś innego.

4. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Będziesz mieć problem.ustawienie tego to loteria.metoda prób i błędów albo kup sam mechanizm.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum