1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana lasera w Lite-On DG-16D2S

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Arek0402, Wrzesień 8, 2011.

1. Arek0402

Arek0402 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Na początku wszystkie "kopie zapasowe" działały na wszystkich płytach a od jakiegoś czasu tylko na Verbatim a i nawet na nich dość często pojawia się komunikat o przetarciu płyty szmatą :( Zmniejszyłem rezystancję lasera i trochę nawet pomogło ale problem nadal występuje i się pogłębia więc chyba czas na wymianę lasera ?
    Wszystkie napędy Lite-On mają taki sam laser czy trzeba dobierać do konkretnego modelu ? No i gdzie mogę taki laser dostać w Łodzi ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mietafix

mietafix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
  4. Arek0402

Arek0402 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Czyli mam rozumieć że lasera nie dobiera się do konkretnego modelu tylko do wszystkich napędów Lite-On i Benq pasują te same ?
    Może ktoś wie gdzie w Łodzi dostanę taki laser ?

5. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jeśli nie ma na allegro to ciężko znaleźć gdzieś indziej. Zresztą co za różnica, zamów na allegro

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Pamietqjcie o zworce antystatycznej. Ja trzeba rolutowac

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

7. mietafix

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Nie wiem czy przeczytałeś co wysłałem, ale gość jest z Łodzi, a przynajmniej przesyłki są tam wysyłane...

8. adwert

adwert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Brałem u tego kolesia laser jakiś miesiąc temu. Umówiłem się z nim przez allegro, pojechałem na wrocławską 1 i(w łodzi oczywiście) kupiłem poza allegro, było taniej. Laser wymieniłem sam, wszystko działa bez problemu. Wymiana lasera jest dziecinnie prosta, jedyne o czym trzeba pamiętać to o rozlutowaniu zworki antystatycznej.

adit: wszystkie liteony DG-16D2S maja ten sam laser, (zresztą z tego co wiem to są w 100% identyczne, róznią się tylko oporgramowaniemiem)

9. kurczak80

kurczak80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubawka
    Podepnę się do tematu możecie napisać ile już wam chodzą lasery zakupione na allegro. Jedni piszą że to chińskie podróby a inni że są ok.

10. mietafix

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Trochę już na wymieniałem tych laserów, przez ostatnie 6 miesięcy żadnego zwrotu nie miałem. Kupuje chińczyki po 30zł.

11. kurczak80

kurczak80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubawka
    Ok dzięki ja też zakupiłem bo przy zgrywaniu niektórych płytek na dysk wywala przy 48%.
    Regulowałem laser bo wcześniej wogóle miał problemy z odczytem. I najlepsze jest to że nagranych z jakością powyżej 90% na ihas524. Oryginały także się wysypują podczas instalacji.
    Sprawdzane u kumpla na nowym liteonie śmigają bez zająknięcia :)

Mam pytanie gdzie jest ta zworka antystatyczna na tym laserze może macie jakąś fotkę? Ok już mam.

Wczytywanie...

Poleć forum