1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana lasera w X360 SLIM - problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ftoreq123, Styczeń 14, 2015.

1. ftoreq123

ftoreq123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich
    W ostatnim czasie padł mi laser w napędzie Liteon 16D4S i zdecydowałem się na samodzielną wymianę tego podzespołu. Przeczytałem mnóstwo tematów o tej naprawie, oglądnąłem kilka filmików na YouTubie i wydawało mi się to proste i łatwe do zrobienia. Laser zakupiłem na allegro, HOP150x. Konsola rozebrana, stary laser zdemontowany, zworka rozlutowana, jednak po złożeniu do kupy całego sprzętu, laser nie rzuca wiązki, tak jakby nie było na nim zasilania, sprawdzałem na starym laserze (oryginał) wiązka jest, ale już niestety nie chce czytać płyt.
    Do rozlutowania używałem zarówno lutownicy oporowej jak i odsysacza do cyny, zużyłem już dwa nowe lasery i nie wiem co dalej robić.
    Konsola nie przerobiona.
    Bardzo proszę o pomoc w tym temacie
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jesli zworka sciagnieta, to laser kiepskiej jakości był.

4. dreamgsm

dreamgsm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co zrobić? Kupić oryginalny laser, co jednak nie jest proste...
    Ewentualnie spróbować od innego dostawcy - ale może się okazać że np. cała duża partia laserów jest walnięta i inny sprzedawca będzie miał takie same :D

Najlepiej poszukać uszkodzonego napędu (np po kamikaze drill) i wyjąć z takowego org laser.

Wczytywanie...

Poleć forum