1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana lasera

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maciex967, Grudzień 6, 2014.

1. maciex967

maciex967 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, postanowiłem wymienic laser w moim xboxie 360 elite, bo stary juz praktycznie nie czytał gier. Złozyłem x'a włączam go i próbuje otworzyc naped. wtedy slychac dzwiek jakby sie zaciąl i sie nie otwiera. Da sie zrobic to ręcznie ale nawet nie chce sie sam zamknąc bez popchnięcia. Co zle zrobilem? czy moze to byc wina lasera(nie wiem czy odpowiedni model 5xxR chyba) czy poprostu cos zle podlączylem lub uszkodzilem przy montazu? POMOCY

2. Lotnik421 Xbox One

3. drzazga78

drzazga78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    musisz rozebrać go raczej i popatrzyć czy coś tam chaczy może, albo coś niedokręciłeś.... ciężko tak powiedzieć jak nie widzieliśmy jak to robiłeś ;)

a korzystałeś z jakiegoś filmiku Youtube? z jakiegoś TUTORIALU z forum ?

Wczytywanie...

Poleć forum