1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana laseru - problem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez suhacz1989, Styczeń 8, 2014.

1. suhacz1989

suhacz1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam

Mam problem z nowym lasem (HOP-141 do napędu Liteon 7450 z allegro za 30 zł), może się wydawać błahy ale już pół dnia nad nim siedzę.
    Otóż nie mogę przykręcić białego plastiku widocznego na zdjęciu.
    Śrubka wchodzi jak w masło i nie trzyma, na starych laserze wszystko jest ok, ładnie się "zazębia i trzyma". Stosowałem podkładkę dalej to samo, próbowałem szlifierką modelarską zetrzeć trochę wysokość tego plastiku żeby zmniejszyć wysokość aby śruba głębiej weszła też lipa.
    Kumpel miał taki sam problem, zastosował Super Glu ( skleił ten biały plastik z obudową od laseru ) i jakoś mu trzyma, tylko pytanie ile jest w stanie wytrzymać klej ? następna wymiana lasera będzie stanowiła duży problem po takim zabiegu.
    Sam nie wiem, nie robię tego dla siebie więc na sztukę tego nie chciałbym odstawiać.
    Przychodzi mi na myśl śruba o większej średnicy, tylko nie wiem jakich oznaczeń mam szukać.
    Macie jakiś pomysł ?

Fotka
    http://zapodaj.net/0b92819a05438.jpg.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Za mocno dokreciles i zerwales w tworzywie gwint teraz to jedynie przykleic lub nagw8ntowac na wiekszy otwor

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Możliwe, że wsadziłeś złą śrubkę.

Ostatnio wymieniałem laser w konsoli od mojego kumpla.
    Fabrycznie siedzi tam BenQ, laser wziąłem z LiteON'a.

Co się okazało, pomyliłem śrubki, do białego plastiku z BenQ wsadziłem śrubkę z LiteON'a i plastik po kilku godzinach odpadł.
    Śrubka luźno latała po napędzie. Sprawdziłem to dwa razy i otwór był rzeczywiście za duży.

Sprawdź to.

1 osoba to lubi.
  5. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28

jakby ta nowa dziura była troszkę tylko większa to możesz wkręcić taką śrubkę jak jest przy uchwycie trzymającym szynę lasera( nie za mocno tak żeby laser trzymał się sztywno nie bujał na boki ale był w stanie się przesuwać bez większych oporów) , jeśli jest duża bardzo spróbuj jakimś klejem zakleić (najpierw wykręć cały laser ) żeby zmniejszyć do orginalnej wielkości i potem orginalna śrubka , możesz też użyć kit ,szpachel ,jakaś masa plastyczna itd

1 osoba to lubi.
  6. suhacz1989

suhacz1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Potwierdzam, problem rozwiązała śrubka trzymająca szynę lasera,jest trochę większa, fajnie się wkręciła i trzyma mocno. Oczywiście wykręciłem z innego napędu który jest przeznaczony na dawce. Dzięki wielkie Panowie :)

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum