1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana na Xboxa 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Je$ter, Luty 12, 2012.

1. Je$ter

Je$ter Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Witam i już na samym początku chciałbym przeprosić za n00bskie pytania jakie padną z mojej strony, bądź za to że być może było już wiele takich tematów. Ale przejdźmy do sedna ...

Już od 1,5 roku posiadam nintendo wii (tak wiem krótko bardzo) i przeszedłem dziesiątki gier a ściągnąłem setki ... Kupiłem je dość niedawno ... nowe ... czarne 4.3u ... Jednak z czasem okazuję się nudzić jak każda zabawka ... w dodatku wii remoty zaczęły sie zwieszać psuć itp ... zarówno oryginalne i te inne ... A wcale nie jest to tani sprzęt bo przykładowo sam remote z wbudowanym montionem kosztuje przykładowo 199zł i to bez nunchacka (gruchy). Czyli wychodzi drożej niż u konkurencji. Grałem już w wiele tytułów i to głównie japońskich bo głównie na tym mi zależało kupując tę konsole. Jednak zaczęło mi brakować znanych tytułów takich jak NFS ... Batman ... itp itd ... W dodatku po zmianie telewizora na lepszy (Samsung c650 full hd) grafika jednak kala w oczy.

Dla tego własnie postanowiłem że zamienie (sprzedam moje softmodnięte wii) na xboxa 360 ... Jednak chciałbym aby w gry można było grać z dysku zewnętrznego bo posiadam 1Tb WD

Czytałem już od wczoraj wiele tematów z tym związanym ... czyli przerabianie za pomocą RGH itp. ... jednak nie za bardzo jeszcze wszystko rozumiem. Ogólnie wcale mnie nie interesuje live! ... i dla tego nie mam problemu z tym czy ją przerobić czy nie bo nie lubię FPS i innych zabijanek ;P
    Istnieje kilka wersji Xboxa z tego co czytałem najnowsza to Jasper ... czy opłaca się kupić te? KONSOLA XBOX 360 4GB SLIM- SPEKTRUM ZABRZE (2115302546) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

I czy ta przeróbka jest w miare dobrej cenie?
    RESET GLITCH HACK / RGH / JTAG / GLIWICE ŚLĄSK (2105977801) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Powiedzmy że sprzedałem już wii za 800zł (bardzo bym chciał gdyż została jedynie polepszona niż uszkodzona) ... to na samego boxa wydam 750zł + 250zł RGH + 200 2 pad = 1200zł ;/ drożej niż myślałem ...

Dla tego chciałbym się dowiedzieć jak to jest po RGH czy konsola jest awaryjna? Głośna? Ile lat trzyma? I czy łatwo jest wgrywać i pozyskiwać gry tak aby dało się normalnie w nie grać ... jak miałem to w przypadku wii ...

Z góry dziękuje za odpowiedzi, pozdrawiam i przepraszam za mój pofajdany styl pisania tematów :smiley_simmons:

2. Lotnik421 Xbox One

3. okti51

okti51 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. zaylhc

zaylhc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gryfice
    A Ty przeczytałeś co on napisał? On pyta a nie próbuje wymienić lub sprzedać

5. michal833

michal833 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Wez tego nowa KONSOLA XBOX 360 SLIM 4GB -Gwarancja- (2107860645) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . Xbox 360 Jasper jest mało awaryjny i mogłby potrzymać z 2-3lata może więcej. Najnowszy model xboxa to slim i wystąpienie u niego jakiejkolwiek awarii jest podobno wykluczone sam go posiadam i nie mam z nim problemów chodzi cichutko. Możesz kupić xboxa 360 jaspera albo innego zbanowanego bo jest taniej i przerobić go na RGH jak cie nie interesuje Live :) Gry w grywa się łatwo a z pozyskaniem chyba nie ma problemu :D

Wczytywanie...

Poleć forum