1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana napedu i wgranie ixtreme

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez r0bert, Styczeń 11, 2012.

1. r0bert

r0bert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam, mam obecnie naped samsunga lecz oryginalnie był u mnie w xboxie liteon i w związku z tym zakupiłem liteona. Chciałbym się dowiedzieć w jakiej kolejności mam zrobić żeby było dobrze. Chodzi mi lt 3.0. Na tym samsungu mam lt 1.9 i nie chce pojsc aktualizacja dasha. Muszę najpierw zgrać klucz z napędu samsunga potem wgrać go do liteona, zainstalować najnowszego dasha na liteonie (możecie podac ktory nr ?) i potem wgrywać lt 3.0 na liteona ?

nikt nie pomoże ?? mam jeszcze pytanie. Jak wyciągnąć klucz z napędu samsung? szukałem ale nie mogę znaleźć :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    wgrać z napędu który masz klucz, wgrać go do napędu który był fabrycznie w konsoli jak takiego nie masz to xgd3 ci nie zadziała i dash się nie wgra

4. r0bert

r0bert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tzn musi być ten sam napęd (egzemplarz ) ktory był fabrycznie czy tej samej firmy ? fabrycznie był liteon

Wczytywanie...

Poleć forum