1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana napedu - potrzeba rady

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mk1812, Luty 12, 2013.

1. mk1812

mk1812 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skoczów
    Wpierw chciałbym sie przywitac. Także WITAM WSZYSTKICH na forum, jestem posiadaczem konsolki od miesiaca i dopiero co liznąlem pare pojęć dotyczących przeróbek konsoli. Jednakże dzięki forum udało mi się wymienić napęd spoofem z Benq na Samsunga i wgrac lt 2.01, czytałem żę nie bede mógl odpalac gier xgd3 ale szczerze nie rozumialem o co to chodzi, i teraz widze że był to duży błąd, chciałbym wrócic do benka i mam co do tego kilka pytań:
    na wstępie dodam że nie gram na xbox live i o bana nie musze sie martwic.
    1. Czy jezeli wymienie naped z powrotem na benq to bede mogl grac w gry xgd3 mimo tego ze wczesniej zrobilem spoof na samka?
    2. Czy zeby grac w xgd3 potrzebuje ten sam model benka?
    3. I jaki firmware mam wgrać do nowego napedu?

Dziekuje z góry za odpowiedz i przepraszam jezeli byl juz taki temat ale jak szukalem to znalazlem tylko podobne problemy w których nie było odpowiedzi na moje pytania. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    1. Jeśli klucz w obu napędach jest ten sam, możesz napęd podmienić.
    2. Tak. Potrzebujesz też nagrać je nagrywarką LiteON iHAS ( doczytaj na forum, jest milion wątków )
    3. Najlepiej LT3.0

1 osoba to lubi.
  4. mk1812

mk1812 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skoczów
    Wiec jeżeli zamontowałbym benka model VAD6040 a fabrycznie był VAD6038 to nie pomoglaby wymiana? Pytam czysto teoretycznie.
    Z nagrywaniem myślę że sobie poradzę, Far Cry 3 w lt 3.0 nagrał się w całości bez problemów, bez IHAS na nagrywarce w laptopie :)))

Wczytywanie...

Poleć forum