1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana Napedu pytanie male

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jasio2k, Kwiecień 21, 2012.

1. jasio2k

jasio2k Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

W sumie z konsola xbox mam stycznosc od paru tygodni wiec jakos proboje znalesc cos na temat podmiany napedu ale jakos nie za bardzo mi to idzie, udalo mi sie z powodzeniem wykonac "Kamikadze mod" na napadzie ale... niestety dzieciak wylal mi caly kubek picia zanim zlorzylem go do kupy i po napedzie.... lol :)

Wiec moje pytanie brzmi czy moge wymienic Liteon DG-16D4S 0401 na jaki kolwiek inny model czy musi byc identyczny model?? Zaznaczam ze mam kopie orginalnego FW i kluczy.

Dzieki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wystarczy, że będzie to Liteon DG - 16D4S, bo DashBoard 2.0.13146.0 zmieni każdy z tych napędów na 0272.

Wczytywanie...

Poleć forum