1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana napędu z nieprzerobionego na przerobiony

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez hubert, Listopad 12, 2008.

1. hubert

hubert Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czy istnieje mozliwosc wymiany napedu z jednego do drugiego x???? jeden jest nowy z tego roku z lipca bez przerobki , drugi z przerobka , chce wymienic ten przerobiony naped do tego nowego , czy to bedzie dzialac????

2. Lotnik421 Xbox One

3. Salzgitter

Salzgitter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice
    Odp: pomocy

musisz przelozycz klucz

juz tez sie kiedys pytalem i napisali mi ze bedzie mrugac swiatlo zielone tak jak naciskasz zeby wyjechala plytka to mruga to tak wlasnie bedzie caly czas i nie bdzie go rozpoznawal

4. hubert

hubert Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

aha. trudne jest to do zrobienia???? a u ciebie dziala ok ????

5. Salzgitter

Salzgitter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice

ja tego nie robilem tylko sie pytalem bo mam z kuzynem problem bo 5 gierek nagral mi kumpel nagrywara (nie pamietam jaka ma :p ) a ja mam Lg i samsunga i u mojego kuzyna dzialaly tylke te co kumpel nagral a te co ja nagralem ( mam ich ponad 20 ) to ani jedna u niego nie idzie, wiec sie na tym forum pytalem czy bedzie dzialac jak ja bym mu dal moj naped bo ja i tak i tak sprzedam mojego bo mam problem caly czas z rodem i mnie to poweim delikatnie wkurza no i dlatego sie pytalem :p taka wymiana kosztuje 40 zl a jak samemu to potrzebujesz kilka zeczy do tego masz kilka tematow dalej jak to zrobic albo w usulgi tam gostek to robi albo porprostu poszukaj sobie na allegro tam jest duzo wpisz poprostu swoje miasto i tam bedzie gdzies a jak nie u ciebie w miescie to w sasiednim pozdro i milej zabawy :p

Wczytywanie...

Poleć forum