1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wymiana napedu

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez sid85, Grudzień 19, 2012.

1. sid85

sid85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam wszystkich, w konsoli mam spofoowany naped i wczoraj dostałem od kolegi naped do sprawdzenia. Przerobilem go na lt 3.0 i tu pojawia się problem, dwa razy mi odczytalo płytę a potem słychać tyk tyk i pojawia się komunikat otwórz naped, czyżby laser był uwalony?? Teraz druga sprawa, ten naped który posiadam to Hitachi spoofowany na liteon i teraz moje pytanie czy jest jakiś sposób żeby konsola czytała Hitachi jako swój naped??? I ostatnia sprawa naped PHILIPS liteon i PHILIPS benq to ten sam naped i mogę ich używać zamiennie czy muszę kupić liteona i tylko on będzie chodził na najnowszym lt

2. Lotnik421 Xbox One

3. deffc0n

deffc0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    1.Tak mozliwe ze jesli odczytalo a poniej nie chce moze byc to wina lasera
    2.Nie musisz wrzucic oryg liteon.
    3.Nie lieton a benq to nie to samo :)