1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana napędu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jimmi86, Styczeń 7, 2013.

1. jimmi86

jimmi86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie.
    Wymieniłem napęd w mojej konsoli z 2007 roku z dashem 16202 na płycie jasper. Stary Liteon 16d2s odmówił współpracy, próbowałem zmniejszyć opór lasera ale nie przyniosło to żadnych efektów. Napęd już swoje przeżył nawet raz go spaliłem odwrotnie wkładając zasilanie. Znalazłem Benq vad6038 za 30 dyszek wgrałem lt 3.0 klucz i hula. Teraz pytanie do was: mogę pozbyć się już liteona czy będę go jeszcze potrzebował np. przy aktualizacji.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak masz klucz i resztę niezbędnych plików to mozesz pozbyć.

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Wymiana napędu

Tylko pamiętaj żeby spoof byk zrobiony na 0251 bo mogą być problemy przy aktualizacji

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

5. jimmi86

jimmi86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A możesz mi wytłumaczyć jak to poprawnie ma być zrobione. Ja w programie jungle flasher target firmware dałem Lt 3.0 dla benkq 04421C manual spoofing wybralem plik key.bin i potem MTK flash 32 i poszło.

Wczytywanie...

Poleć forum