1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana napędu.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kacperpol, Październik 4, 2013.

1. kacperpol

kacperpol Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam pytanie. Posiadam napęd samsunga ten stary z 2005 roku. Chciałbym go wsadzić do konsolki z innym napędem z 2006 roku nie jestem pewien jaki tam jest.
    Moje pytanie czy to będzie działać ? Czy np będzie konieczność odczytania klucza i następnie wgranie tego klucza do mojego samsunga .
    Pytam ponieważ mój klocek uległ uszkodzeniu namierzyłem taniego xboxa właśnie z zacinającą się tacką.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Musisz wyciągnąc klucz ze swojego i wgrać do nowego.

4. kacperpol

kacperpol Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki za odp, a jak myślicie napęd się chyba nie spalił po lekkim zwarciu( kabel od zasilania dotknął obudowy)

Wczytywanie...

Poleć forum