Wymiana napędu

Net5kY

Użytkownik
Użytkownik
Mam takie pytanie, nie posiadam OFW aktualnego napędu (liteon) ale mam klucz. Ponieważ napęd ten coś szwankuje chciałbym go wymienić na Samsunga. W tym celu wystarczy tylko przekopiować w JungleFlasherze klucz i wgrać do FW "Sammy...2.01..." czy potrzebne też będzie OFW?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
To nie przejdzie....
Gry XGD3 nie ruszą.
Musi być litek.
 

Net5kY

Użytkownik
Użytkownik
Aktualnie wolnego posiadam i tak tylko Samsunga więc przynajmniej będą starsze gry chodzić.
Ale tak ogólnie nie powinno być z tą zmianą większych problemów tak?
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
w twoim przypadku jęsli dokonasz takiej zmiany zagrać będziesz mógł w gry tylko do LT 1.9 i orginały xgd2 przy reszcie gier xgd3/lt2.0/3.0 i orginałach XGD3 wywali ci błąd w konsoli nawet jak będziesz miał napęd spoofowany, pozostaje benq lub liteon z lt 2.0/3.0 do wszystkich gier lub jeśli masz starszą wersję konsoli gdzie orginalnie były napędy samsung/hitachi możesz zamienić w ten sposób i wtedy ok
 

Net5kY

Użytkownik
Użytkownik
Ponieważ mam wolny ten napęd to i tak mogę się pobawić.
Wcześniej w tej konsoli podobno był jakiś inny napęd, ale nie wiem czy był to liteon czy samsung/hitachi, dlatego myślę że spróbować nie zaszkodzi (jeśli cała operację można odwrócić oczywiście)
Płyta to Xenon więc prawdopodobne że był to sammy.

I takie pytanie, bo z konsoli z której wyciągnąłem Samsunga nie mam możliwości sprawdzić wersji Dashboardu (RROD), a w tej do której chcę go włożyć (zamiast litka) mam dash 165xx, więc mam wybrać post/pre 13xxx LT?

Tak btw wszystkie klucze mają taką samą długość? Bo od poprzedniego właściciela dostałem 2 (nie był pewny który) i jeden jest krótszy o jeden znak
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
wyciągnij klucz z obecnego litka i wgraj do sammyego lub RGH jak nie masz prawidłowego klucza
 

Net5kY

Użytkownik
Użytkownik
Wgrałem, chodzą XGD2 itp, ale XGD3 już nie za bardzo. Ponieważ jest to jak wspomniałem Xenon raczej nie miał on fabrycznie litka, więc dało by się coś zrobić żeby na tym samsungu to działało (spoofować go na hitachi etc?) czy tylko zostawałoby ewentualne kupienie liteona.
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
orginalny napęd lub litek/benek only inaczej nie wykombinujesz do xgd3
 

Do góry Bottom