1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana napędu

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez maniekmaniu, Październik 30, 2014.

1. maniekmaniu

maniekmaniu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hey spece.
    Mam problem. Kolega musi wymienić napęd w Xie. Data produkcji 21-08-2008 więc Falcon pewnie, bo i zasilacz 175W. Problem w tym, że napęd który właśnie padł to Samsung. Nie wiem z jakiego powodu się tam znalazł. I teraz pytanie jaki napęd kupić. Myślałem o Liteonie i znalazłem taką aukcje:
    Napęd XBOX LiteON DG-16D2S+Laser Gwar.+WYMIANA !LT (4737961152) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. . Z tym, że kiedyś we Falconach były też BenQ. Pomocy i dziękuje za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Liteon 16d2s

Wczytywanie...

Poleć forum