1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana napędu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez plazus9, Wrzesień 26, 2016.

1. plazus9

plazus9 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Posiadam xbox 360 z napędem TS-h943 który już nie czyta płyt a ostatnio posypał się mechanizm wysuwani. Moje pytanie czy gdy kupie nowy napęd i podmienię elektronikę starego do nowego czy będzie wszystko działo i nie będzie potrzeby wyciąganie klucza, zaprogramowanie nowego napędu i czy będzie działać przeróbka ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1071
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tak

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

4. plazus9

plazus9 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki za odp. Jeszcze jedno bo mam dwa oznaczenie na napędzie Ts-h943A/ mcah i ts-h943 a na pewnej aukcji jest do kupienia
    Napęd XBOX 360 Samsung TS-H943 czy to jest to samo ?

Ostatnia edycja: Wrzesień 26, 2016
Wczytywanie...

Poleć forum