1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana napędu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wojto_pl, Grudzień 5, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. wojto_pl

wojto_pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Oświęcim ;]]
    Witam.
    Mam do was takie pytanie. Mam przerobioną konsole, ale chciałbym pograć przez xbl. Czy najlepszym rozwiązaniem będzie kupno i zamiana na nowy nowy napęd? Czytałem że to koszt około 130zł. (na 90% mam liteon ;d)

2. Lotnik421 Xbox One

3. m4rc1n3k

m4rc1n3k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    Innego wyjscie nie ma, bo to lite-on. Jak bedziesz potrafil sam wymienic to jeszcze lepiej bo jak chcesz na xbl to wymieniasz ;]

4. wojto_pl

wojto_pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Oświęcim ;]]
    Nie dostane wtedy bana jak wymienie napęd? Bo w sumie to jest wymiana oryginalnych "części".... i stąd moja niepewnośc ;p

5. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Musisz wymienić na taki sam napęd (model) i wgrać swój stary klucz i będzie dobrze.

6. piksol

piksol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Miasto biznesu
    Nie masz 100% pewności że nie dostaniesz bana,ale w dużym stopniu ryzyko zostanie zminimalizowane

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum