1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wymiana napędu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 7Karlos7, Grudzień 24, 2010.

1. 7Karlos7

7Karlos7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam w konsoli napęd samsunga, który ma firmware liteona no i mam ixtreme 1.4. Brat był u gościa, który miał mi wymienić napęd na liteona lub benqa i wgrać lt+, ale powiedział, że nie może wydobyć klucza napędu. Podobno przez to, że mam ten firmware litona. Mam więc pytanie. Czy on dobrze mówi czy po prostu nie umie tego zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. orzelorzel

orzelorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie potrafi tego zrobić.. też miałem coś takiego i sobie poradziłem :)
    ps. miałem identyczną sytuacje hehe :) a masz ten oryginalny napęd liteona czy Ci nie dali jak kupowałeś ?

4. 7Karlos7

7Karlos7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. orzelorzel

orzelorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a to hefalumpy ! z szajsunga sam bez problemu sobie wyciągniesz, ale jak się boisz że coś sknocisz poszukaj innego "serwisu" cena od 50 do 150 zł + napęd około 100 zł

Wczytywanie...

Poleć forum