1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wymiana napędu

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez jarko74, Luty 4, 2009.

1. jarko74

jarko74 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam
    mam napęd benq który już dogorywa często wyskakuje komunikat o brudnej płycie, zanim uruchomię oryginalną grę komunikat wyskakuje ze 3 lub 4 razy a przy kopiach to już lepiej nie mówić:mad:
    chociaż jak konsola się nagrzeje to wszystko działa pięknie

mam pytanie czy warta jest wymiana mojego napędu na tego z aukcji allegro:
    LITEON DG-16D2S NOWE NAPĘDY FLASH MONTAŻ GRATIS (544033689) - Aukcje internetowe Allegro

bo kuszące jest to że w cenie jest flash iXtreme 1.5 i podmiana klucza ze starego napędu w litka

proszę o poradę czy to ma sens i czy nie ma jakiś przeciw wskazań

2. Lotnik421 Xbox One

3. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    musisz wiedzieć czy jest to opłacalne dla Ciebie czy nie :) będziesz miał nowy napęd, nowy flash...

4. Shiliat

Shiliat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Przemys›l, Poland
    A warto wymienić Samsunga z ixtreme 1.41 na 1.51?? co na tym zyskam a co stracę? na pewno będę mógł grac w gry bez ich pathowania

Wczytywanie...

Poleć forum