1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wymiana-naprawa napedu w strym xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kasyx-75, Październik 25, 2013.

1. kasyx-75

kasyx-75 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam.mam starego xboxa,i ostatnio naped odmowil posluszenstwa.pierwsze objawy byly takie ze nie zawsze od razu tacka sie wysuwala,a teraz juz sie nie wysuwa wcale tylko slychac zgrzytanie :(
    po rozkrecaniu konsoli zauwazylem mala biala rozerwana gumke.czy ta gumka moze byc przyczyna awarii czy opisane wyzej symptomy swiadcza o innej usterce.czy ktos potrafi chlopskim wyjasnieniem pomoc mi w naprawie napedu?byc moze ktos ma filmik np.jak wymienic naped jesli by sie okazalo ze trzeba wymienic caly naped ?z gory serdeczne dzieki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    wymień uszkodzoną gumkę,wyczyść prowadnice lasera i nasmaruj je, przeczyść laser na sucho czystym wacikiem delikatnie i przetestuj jego działanie , możliwe że już czas na wymianę laserka na nowy

4. kasyx-75

kasyx-75 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

dzieki serdeczne za podpowiedz,choc tyle tez wiedzialem.ale najbardziej by mi odpowiadala pomoc w postaci filmiku jak to zrobic,gdyz bebechy x-kloca sa mi nieznane.ale wielkie thanks

5. Semimav

Semimav Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Tu nie ma zadnej filozofii naped jak kazdy inny...poradzisz sobie:).

6. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    wersja Video dla leniwych ... xbox 360 open - YouTube

xbox 360 to disassembly - YouTube

Xbox 360 Benq / Lite on Hop-141X laser repair by The Console Hut - YouTube

Wczytywanie...

Poleć forum