1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana nepędu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez spliff95, Sierpień 27, 2011.

1. spliff95

spliff95 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hej. w mojej konsoli mam napęd Hitachi-LG 3120L. Czy ten napęd jest jeszcze dostępny do kupienia? Chciałbym wymienić swój napęd, przeglądałem oferty na allegro jednak nigdzie nie ma Hitachi-LG 3120L jest BENQ LITEON. Czy mógłbym wymienić swoj Hitachi-LG 3120L na np. BENQ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. rastafarithc

rastafarithc Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    naped mozna zmienic na jakikolwiek inny czyli samsung, liteon itp ale musisz najpierw zczytac klucz Twojego napedu i ten klucz musisz wrzucic do nowego napedu, jezeli zmieniasz naped na inny czyli np na liteona to mozesz zapomniec o grze online bo zostaniesz zbanowany tzn konsola zostanie :) jest to tzw. spoof

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Na nowych ixtreme nie ma mozliwosci zrobienia spoofa czyli wymiany napedu. Na Twoim miejscu poszukalbym lasera, jest tanszy jak naped i nie bedzie zadnych problemow z wymiana.

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

5. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Hej masz warna

Wczytywanie...

Poleć forum