1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wymiana!! Nowy xbox360 slim 250 gb za PS3!!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mariano86, Kwiecień 22, 2011.

1. Mariano86

Mariano86 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Witam wszystkich :)
    chciałbym wymienić swoją konsole xbox360 slim 250 GB wraz z pełnym okablowaniem,padem,kablem HDMI 8 oryginalnymi grami (płytki bez jakichkolwiek rys) oraz kilkoma grami na dysku twardym :) w zamian chciałbym otrzymać konsole PS3
    Xbox360 został zakupiony w marcu 2011 :) Oczywiście jest dołaczona gwarancja na 3 lata :)
    dodatkowo mam oryginalne gry takie jak :
    -Call of Duty Black Ops,
    -Call of Duty World at War,
    -Halo Reach,
    -Battlefield Bad Company 2,
    -Left 4 Dead 2,
    -Lips(niestety bez mikrofonu),
    -Alan Wake,
    -Forza Motorsport 3
    na dysku twardym sa dwie pełne gry (aliens vs predator oraz Battlefield 1943) oraz 50 dem !!! :)
    w gre wchodzi jedynie wymiana z ręki do reki !!! Gdansk lub Grudziądz! nie bawie się w żadne allegro! na miejscu można oczywiście sparwdzić cały zestaw :)
    czekam na odpowiedzi na forum..mozna również dzwonić i pisać na mój numer 665921668 lub na gg: 20001681(niestety ostatnio prawie nie mam czasu na gg więc najlepiej tel.)

Wczytywanie...

Poleć forum