1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wymiana pada: m$, razer czy madcatz?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez kstraczewski, Kwiecień 7, 2012.

1. kstraczewski

kstraczewski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    niestety mój padł trochę się rozregulował i pora wymienić na nowy. mam tylko problem z wyborem modelu. rozważam te:

1) XBOX 360 WIRELESS+CHARGE KIT SPECIAL P-ń-Baranowo (2236844755) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2) Pad RAZER Onza Tournament Battlefield 3 W-WA (2244455890) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

3) GAMEPAD MAD CATZ-CYBORG V5 RUMBLE PAD PC/XBOX360 (2223785434) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

nie mam pojęcia, którego wybrać. ciężko znaleźć jakieś ogarnięte recenzje tych modeli. na pierwszy rzut oka przewagą pada od m$ jest jego brak kabla, ale z drugiej strony 4/5 metrowy kabel jest do przeżycia.

zdecydowanie najwięcej czasu poświęcam fps, ale też sporo gram w Fife i Forze. jeżeli ktoś ma pada nr 2 albo nr 3 niech napisze jak działają analogi i triggery. jak wypadają na tle pada od m$.

pomóżcie, polećcie, odradźcie. czekam na pomoc;]

Wczytywanie...

Poleć forum