1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana pada w ramach gwarancji ;)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez PIIEETTRRAASS, Kwiecień 18, 2011.

1. PIIEETTRRAASS

PIIEETTRRAASS Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siemka :)
    Dziś zgłosiłem mojego pada na gwarancje telefonicznie poprzez infolinię Microsoft. Z moim padem od kilku dni zaczęło dziać się coś nie tak :/ Otóż pad włącza się i łączy się z konsolą lecz podczas grania tak po ok 15min , gdy często wciskam guzik RT pad się wyłącza lub rozłącza z konsolą , po ponownym włączeniu znów działa jakiś czas i ponownie się rozłącza albo wyłącza choć zdarza mu się że działa cały czas poprawnie :) I dla tego postanowiłem go zgłosić w ramach gwarancji do naprawy/wymiany:) I teraz takie pytanie ile czasu będzie trwała cała ta transakcja czyli odesłanie starego pada do Microsoftu i przysłanie mi naprawionego lub nowego ?? Czy mam oczekiwać, że przyjedzie ten kurier z UPS po mojego starego pada ,czy raczej od razu przywiezie mi nowego pada ? Czy po prostu przyjedzie po starego a zostawi nowego ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    Musisz im odesłać zepsutego pada, a oni Ci przyślą nowego . Czas trwania wymiany nie powinien przekraczać 14 dni .
    P.S. a co Ci powiedzieli na infolinii ?

4. PIIEETTRRAASS

PIIEETTRRAASS Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na infolinii gościu pytał co się dzieje z padem no to wytłumaczyłem mu , że podczas grania gdy często wciskam przycisk RT pad się rozłącza lub wyłącza ( co dziwne pytał o to dwa razy , chyba w celu upewnienia się czy nie wciskam mu kitu, jak to nie którzy robili aby wyłudzić pada ), potem pytał o dane po odbiór pada pytał jeszcze o jego kolor , następnie poinformował mnie w jaki sposób mam zapakować pada no i na sam koniec mówił ,że kurier UPC zjawi się w ciągu 3dni roboczych , a wymiana pada może potrwać do o koło 3tygodni :/ Na koniec ,podziękował za informacje i życzył miłego dnia ;) Dlatego pytam ile czasu zazwyczaj trwa wymiana jeśli ktoś z was już korzystał z usługi gwarancyjnej będzie to tego ostatniego dni czyli 21 dni po odesłaniu starego pada czy przyślą prędzej ?

Up:
    Bo problem w tym , że ja nie mam drugiego pada i nie będę miał czym grać :/ A pożyczyć pada nie mam od kogo , a 3tygodnie bez Xbox-a... :/ Ehh jakoś to przeżyje ale będzie ciężko :(

5. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    Tak jak już mówiłem w przeciągu 2 tygodni powinieneś mieć pada...ja gdy miałem wymienianego, kobieta powiedziała, że czas realizacji wynosi 14 dni roboczych, a wyrobili się w jakieś 8 dni .

6. PIIEETTRRAASS

PIIEETTRRAASS Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No oby tak było , ale teraz święta będą więc może się to wszystko przedłużyć ... :/

Wczytywanie...

Poleć forum