1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana pasty/E74

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez worms39, Maj 9, 2011.

1. worms39

worms39 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    ostatnio miałem problem ze swoją konsolą (Falcon 2008 rok) i parę razy podczas gry pojawiały mi się artefakty. Wyłączałem konsolę, włączałem i pojawiał się błąd E74 z 1 czerwoną, migająca diodą. Zostawiałem konsolę na parę godzin i zawsze jej przechodziło. Innym razem zostawiłem konsolę włączoną i poszedłem gdzieś na 20-30 minut. Gdy wróciłem i wznowiłem grę to znowu pojawiły mi się artefakty. Zresetowałem i znowu E74. Tym razem już nie pomogła 3 godzinna przerwa. Więc postanowiłem ją rozebrać i wymienić pastę na cpu/gpu. I tak zrobiłem, takiej wyeksploatowanej i zaschniętej pasty to chyba jeszcze w życiu nie widziałem. Zmyłem ją acetanem i nałożyłem nową (Arctic Silver 5). Złożyłem konsolę i jak na razie wszystko działa. Tylko moje pytanie jest następujące. Zamierzam teraz oszczędzać konsolę i nie grać na raz więcej niż 30-60 minut. Tylko ile ten xbox może pożyć zanim wywali E74 na amen ? I co wtedy ? Zamierzam go wysłać do jakiegoś serwisu. Na przykład tutaj:
    SERWIS NAPRAWA Xbox360 RROD E74 GW 6-MCY (1555683672) - Aukcje internetowe Allegro
    Ale czy to zlikwiduje problem ? Czy tylko sztucznie przedłuży trochę żywot konsolki ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    z e74 to jest bardzo szybko max tydzien. jak chcesz jeszcze grac na niej polecam jak najszybciej serwis i za 100zl to chyba jakas prowizoryczna naprawa jest za rrod ci wroci pozdr

4. JTAG

JTAG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tuż za rogiem :)
    z tego co przeczytalem to niby robia reballing ale nie podoba mi sie ze na sile chca chronic przed innymi przegrzaniami.. widziałem cuda robione... od zwyklych gumek po przez masy utwardzajace a skonczywszy na wygrzewaniu opalarka...
    jesli zrobiony jest prawidlowo reballing i dana nowa pasta dobrej jakosci to powinna dluzej pochodzic konsola niz 6 miesiecy.

P.S sorki za brak polskich liter. pisze z telefonu :)

5. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Kwestia czy dobrze nakładasz paste bo za duzo tez nie jest zdrowo no i pasta musi sie ułożyć nawet do tygodnia czasu w zaleznosci od użytkowania konsoli wtedy temp moze spasc nawet o kilka stopni w dol

6. worms39

worms39 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pastę na pewno dobrze nałożyłem. Na razie gram mniej więcej raz dziennie nie więcej niż 40 minutach na raz i wszystko chodzi. Ale jak znowu coś padnie to wyślę to do nich do serwisu chyba i tyle.

Wczytywanie...

Poleć forum