1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana pasty przy jakim błędzie

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez BROLY, Grudzień 4, 2011.

1. BROLY

BROLY XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Białaczów
    Witam.Mogę kupić tanio konsole.Właściciel poprzedni mówi że aby konsola chodziła wystarczy wymiana pasty.
    On kupił nową pochodzi z bogatej rodziny i ta już mu jest nie potrzebna.
    I tu moje pytanie jaki jest kod błędu jeżeli pasta jest do wymiany i czy w ogóle taki istnieje?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    nie wierze. wymiana pasty to nie lekarstwo na nie dzialajaca konsole. cos sciemnia.

4. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Nie ma takiego błędu , jedynie od przegrzania GPU , CPU w tej sytuacji wyskakuje błąd. Odradzam kupno takiej konsoli , bo nawet po wymianie pasty nie masz pewności , że długo pociągnie , a według mnie padnie szybko.

5. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    konsola jest bliska błędu 0020 i raczej będzie rrod i nie ma co się ludzić ,że po skutku nie wymieniania pasty nagle to coś pomoże.

6. BROLY

BROLY XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Białaczów
    mogę ją kupić za 100 zł z padem i całym okablowaniem więc myślę że ją kupie bo nawet jak pochodzi tydzień albo wcale się nie uruchomi to sprzedam i na niej raczej nie stracę.

7. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    jak za 100zł to kup :) dobry serwis może zrobić ze nawet wiecej niż tydzień pochodzi, podejrzewam ,że jest po 0020 przegrzanie , przeważnie po zmianie pasty się na kilka dni włączy i działa normalnie

8. malawi

malawi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    szajs i tyle, wg mnie nie oplaca sie nawet za 100zł kupować i bawić w wymiane pasy. ja tak robiłem z poprzednia konsolą i po wymianie pasty aż dwa dni pochodzila dłużej przed definitywnym zgonem

9. RuNNer

RuNNer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Za te pieniadze warto.

Wysłano z XPERIA X8 za pomocą Tapatalk.

10. TommyMoneta

TommyMoneta Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    NL
    Kupuj, będzie się przegrzewać - zima idzie dasz na parapet i będzie śmigać. Jakieś 5 lat temu przeszedłem GOW1 w taki sposób (RROD). Płyta główna za oknem zawinięta w folię i wszystko grało.

Wczytywanie...

Poleć forum