1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana pasty- teraz czy po awarii?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez malina10212, Wrzesień 26, 2010.

1. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Witam, mam takie przemyślenia odnośnie mojego bądź co bądź wysłużonego falcona. Mam go od 2008 roku, i w te wakacje skończyła mi się gwarancja. Konsola nie była oszczędzana, gram na niej często, niekiedy nawet po kilka godzin bez przerwy (teraz może trochę mniej z racji katowania ps 3). Zastanawiam się czy może oddac x boxa do znajomego elektronika, który wymienił by mi pastę zanim pojawi się RRoD. Po usterce wiem z doświadczenia znajomych i innych graczy że RRoD często wraca i czasem sama wymiana pasty nic nie daje. Więc może lepiej nie czekać na awarie tylko wymienić pastę już teraz zanim mojego "klocka" dopadnie awaria. Jak myślicie warto grzebać przy nim teraz? A może nie bo kombinowanie przedobrzy sprawę? Czekam na sensowne odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Alex_Xbox

Alex_Xbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wymień teraz, lepiej mieć jakąś pastę za 6zyta między prockiem a radiatorem niż gó*no od M$.

4. malina10212

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    No nie wiem, czy ta pasta od MicroSyfu to taka gówni*na skoro konsole naprawiane w ramach gwarancji w autoryzowanym serwisie trzymają się lepiej niż te naprawiane w jakiś pseudo-lokalnych serwisach czy punktach.

5. direk

direk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak dużo grasz to wymieniaj pastę minimum raz w roku i nie na jakiś badziew, a na firmówkę. Kokosów toto nie kosztuje, a lepiej zapobiegać niż leczyć (rroda).

6. malina10212

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    hm.. kolega tak załatwił soja dwu letnią ps 3 , konsola chodziła do póki sam nie wymienił sobie pasty, po wymianie wytrzymała tylko jeden dzien, ale to chyba z jego winy

7. walion

walion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja również posiadam falcona z 2008 roku i w te wakacje wymieniłem pastę i raczej nie żałuję byłem w Bydgoszczy w gry-sky bodajże i gościu przy mnie ładnie odkurzył xboksa a wierz mi był w środku zasyfiony to więc wyczyścił wiatraczki łopatkę po łopatce itp. a potem wymienił pastę całość trwała chyba jakieś 40 min może trochę więcej.Z rezultatu jestem zadowolony xbox chodzi jakby lepiej wcześniej miałem czasem zwiechy a teraz pykam nawet z 5 godzin i nic w następne wakacje też tak zrobię opłaca się ale trzeba iść do zasłużonego gościa . i tyle w tym temacie.

Wczytywanie...

Poleć forum