1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana pasty termo/przewo w slimce

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Vister, Styczeń 8, 2012.

1. Vister

Vister Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Centrum
    Witajcie ;)

Jakoś miesiąc temu zakupiłem używaną (sporadycznie, 2/3 razy w miesiącu) slmke.
    Data produkcji, maj 2010.

I tutaj moje pytanie. Warto zmieniać pastę termo/przewodzącą w owej konsolce?
    Posiadam pozostałości revolteca (revoltec thermal grase :D) od kompa i się zmarnują :/

To zmieniać tą pastę? Bo jakoś od miesiąca dopiero ta slimka dostaje kopa (2/3/4h dziennie), wcześniej może 4h w miesiącu.

Jako, że na sprzęcie jako tako się znam, to rozbiórka ani wymiana pasty nie sprawi mi problemów. Chodzi o to, czy warto :)

@EDIT

Szukałem, i nie znalazłem żadnego tematu związanego z wymianą pasty w slimce :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Bez przesady... o_O
    Pastę zaczynamy wymieniać dopiero, jak się gwarancja na RROD'a kończy, czyli po 3 latach... :)
    Chyba, że już przerabianą miałeś i po plombach... :p
    Ale to i tak bez sensu, 4h dziennie, to dla Slima nic strasznego... Pod warunkiem, że będzie miał swobodny przepływ powietrza (czyt. nie wsadzisz go do ciasnej szafki pod TV :p )

4. Vister

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Centrum
    Gwarancji nie ma (niestety...), a przepływ ma idealny (10cm wolnego po bokach i z 2m do góry :D)

Także nie warto?

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Jak nie masz rachunku z datą zakupu to gwarancję się liczy od daty produkcji, 3 lata na rrod czyli 2010 +3 = 2013 - do tego roku możesz mieć rroda i Microsoft naprawi go za darmo, czyli cały 2012 śpisz spokojnie + ileśtam miesięcy, bo nie wiemy w jakim miesiącu konsola została wyprodukowana, Ty wiesz.

6. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    na 3rod jest gwara na to na FATACH,konsole slim nie mają już 3rod a mają dot fo death,na slimki jest rok gwarancji,zależnie od sprzedawcy możesz mieć 24miesiące

jak zacznie ci konsolka wyć to wiadomo bedzie że zmiana pasty bedzie wymagana

7. Vister

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Centrum
    Nie mam ani paragonu ani gwarancji. A plomby zniszczone juz dawno (kiedys byla przerobka) Dlatego tak sie martwie :)

8. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Grzebanie dla grzebania. Nie ma po co się w to bawić, jeszcze coś spitolisz a niepotrzebnie. Nie baw się w to, slimka pochodzi długo!

Wczytywanie...

Poleć forum