1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana pasty termoprzewodzącej = E74?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez xmode4, Kwiecień 30, 2012.

1. xmode4

xmode4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Dostałem zepsutego xboxa360 falcon z pełnym okablowaniem z RROD.
    Kilka dni temu wyczyściłem układ CPU i GPU. Sprawdziłem raz czy nadal jest błąd i normalnie się włączało a po chwili 2 lampki bo bez radiatora. Więc zakupiłem pastę termoprzewodzącą z tej aukcji

# PASTA TERMOPRZEWODZĄCA ZE SREBREM -SILVER GREASE (2268695777) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Dzisiaj sprawdzam jeszcze raz i też się normalnie odpalało. Więc wszystko rozebrałem, nałożyłem tą pastę. Poskładałem i niestety E74 do tego nie działa wentylator a wcześniej działał. Pościerałem tą pastę z układów GPU i CPU i nadal E74. Co mam zrobić? Czyżby konsola powiedziała sobie dość?

2. Lotnik421 Xbox One

3. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Wymiana pasty przy e74 to tak jakbys wymienial opony w aucie które ma uszkodzony silnik.

4. xmode4

xmode4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pytam bo nie mam pojęcia co to ma być. Przy zmianie pasty dziwne żeby wyskakiwało E74. Proszę o pomoc.

5. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    E74 to zimne luty pod gpu. Naprawisz to jedynie hotairem roztapiajac luty i one od nowa sie połączą, opalarka lecz pochodzi max kilka dni i dobijesz wtedy konsole lub reballingiem GPU i wtedy to jest skuteczna naprawa (wymiana układu GPU).

6. xmode4

xmode4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozumiem. A jak to możliwe, że przez wymianę pasty termoprzewodzącej pojawił się E74? Do tego nie kręci się wentylator i wyskakują 2 diody

7. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Widzę że nie rozumiesz, E74 to nie tylko zimne luty. Może to być problem z RAM (Zbyt nagrzane) oraz układ ANA/Hana...

Wczytywanie...

Poleć forum