1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana pasty termoprzewodzacej-problem x-clamps

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MacWnc, Październik 21, 2011.

1. MacWnc

MacWnc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Chciałem wymienić pastę na cpu i gpu. X boxa rozkręciłem bez problemu, jednak mam problem z założeniem z powrotem x-clamps na radiatory. Powstają luzy między radiatorami a procesorami. Czy ktoś może coś doradzić? Jeśli nie to zaniosę konsolę do serwisu...Trochę się przeliczyłem...:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. malawi

malawi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    wymaga to cierpliwości i precyzji, ja to kiedys robiłem na moim pierwszym 360, zobacz sobie na youtube tam masz tutoriale jak rozbierać i składać x-a również jest pokazane jak te x-clampy rozbierać

4. gomezja

gomezja Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krapkowice
    Założenie xclampo powinno byc duzo prostsze niz sciagniecie bynajmniej w moim przypadku. Docisnij przede wszystkim radiatory dobrze i nie pomyl ich miejscami i załóż jeden rog xclampa i docisnij ten co jest na przeciwko powinno pojsc z gorki

Wczytywanie...

Poleć forum