1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana pasty

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tom9054, Sierpień 2, 2011.

1. tom9054

tom9054 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam wczoraj wymieniłem pastę pod GPU i CPU , przed wymiana xbox działał poprawnie po wymienię pasty gdy włączyłem konsole pokazał się ekran główny konsoli i po chwili zrobił się czarny ekran poczekałem 2 min i pokazały się 3 czerwone diody, co zrobiłem nie tak może da się jakoś uratować konsole bez serwisu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    haha, pewnie. Zmieniajcie pastę częściej, to "nie dostaniecie roda". Pewnie źle nałożyłeś, za mało, albo za dużo i xbox padł. Spróbuj zrobić to poprawnie, jak nie zadziała, to serwis.

4. pelikan15

pelikan15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nysa
    Ale przed wymianą pasty był rrod?

5. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Po prostu źle wykonałeś czynność. Powtórz wszystko od początku i zaaplikuj symboliczną ilość pasty. Jeśli problem się powtórzy oddaj do serwisu.

6. AFT

AFT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Pytanie czy są oryginalne x-clampy czy śruby? Jeśli śruby to zbyt mocno je przykręciłeś co wywołało Rroda i wygięcie płyty głównej lub nawet ukruszenie rdzeni...

7. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wygięcie płyty głównej to w zasadzie śmierć konsoli. Jeśli to się stało możesz wstawiać na aukcje jako konsola uszkodzona. Tego się nie naprawia.

8. tom9054

tom9054 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Powtórzyłem wymianę pasty jeszcze raz i konsola działa wyskoczyło że był jakiś problem z wentylacją, dałem większą ilość pasty i jest ok

Wczytywanie...

Poleć forum