Wymiana płyty głownej.

Mlodyske

Świeżak
Świeżak
Witam.

Otoz meczy mnie jedna kwestia czy po wymianie plyty glownej w zbanowanej konsoli bede mial mozliwosc gry na live? Oraz czy jesli w tym czasie wbije np 2k GS po wymianie plyty glownej moj profil zaktualizuje sie ze stanem GS jaki mam zapisany w moim profilu na dysku, a nie z takim jaki jest zapisany na stronie xbox.com? Z gory dzieki.
 

$o$

Banned
na 78% będziesz miał ale zbanują cię za parę dni bo będziesz miał ten sam napęd co oznacza że ban idzie jeszcze raz ponieważ micro$hit ma zapisane id napędu. Bardziej opyla się zmienić napęd i płytę bo inaczej B A N po raz drugi...
 

Mlodyske

Świeżak
Świeżak
Ogolnie to myslalem o tym aby po calej tej szopce zwiazanej z banowaniem userow - powiedzmy na wiosne przyszlego roku, wymienic plyte glowna i wgrac nowy firmware do napedu. Dlatego jestem ciekawy czy GS ktory nabije do tego czasu przy wymianie plyty pojdzie w las czy zostanie zaaktualizowany :).
 

$o$

Banned
dostaniesz bana ponownie chyba że wymienisz napęd nowy firmware nie pomoże ci napęd jest zapisany na serverach ;P
 

Mlodyske

Świeżak
Świeżak
Czyli kalkulujac plyta glowna 389zl + 150zl nowy naped mamy cene nowej konsoli ;). Anyways dzieki :).
 

$o$

Banned
a po cholerę za 400zl?! na bazarze upolujesz za 100zł -co z tego że jest np. używana choć i tak jest lepsza od zbanowanej?
 

Mlodyske

Świeżak
Świeżak
Masz na mysli gielde elektroniczna? Watpie ze plyte glowna do konsoli falcon kupisz za 100zl :>. Dla zainteresowanych znalazlem ten serwis:

http://www.iksboks.eu/product_info.php?products_id=218
 

HoFi

Użytkownik
Użytkownik
ej koleś skąd do licha bierzesz te procenty 0_o
 

$o$

Banned
taka magia świąt -czyta się różne rzeczy
do autora: chodzi mi o giełdę np taką na stadionie dziesięciolecia w warszawie :D
 

HoFi

Użytkownik
Użytkownik
taka magia świąt -czyta się różne rzeczy
chyba etykietki po tanich winach

LOL wymyślasz jakieś procenty , przy okazji wprowadzasz w błąd użytkownika @Mlodyske, rewelacja :D


,Skąd tacy się biorą?
 

Do góry Bottom