1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana płyty głownej.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez leebailong7, Wrzesień 17, 2011.

1. leebailong7

leebailong7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Wczoraj wyskoczyly mi 3 czerwony diody, Xbox padl na amen. Jest to model z 2006 roku wiec stwierdzilem ze nie oplaca mi sie go naprawiac. Znalazlem aukcje z nowa plyta glowna z hdmi i zastanawiam sie czy nie oplacalo by sie jej kupic i podlaczyc pod naped z mojej starej konsoli. Czy te czesci beda kompatybilne?
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    może być podobna ale nie musi. coś ala jasper,falcon, a jaki miałeś błąd ,że ci się nie opłaca naprawiać? i pamietaj jak będzies kupować płyte tylko z dvd key. bez tego jest nic nie warta.bo trzeba dvd key wgrać do napędu bez tego nie ruszy. i ogólnie na twoim miejscu bym kupił nowszą niż się bawił w naprawy

Wczytywanie...

Poleć forum