1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana portu HDMI

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Robinq, Sierpień 4, 2010.

1. Robinq

Robinq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie wiedziałem dokładnie w którym dziale napisać. Otóż podłączałem mojego Xboxa do TV przez zwykły kabel HDMI. Włożyłem w tą czynność ciut za dużo siły i połamałem ten podłużny plastik. Wyjąłem urwaną cześć pensetą i ponownie próbowałem wcisnąć kabel. Wszedł do końca ale obrazu na TV nie było. Po wyjęciu kabla zauważyłem, że te blaszki w porcie są powyginane. Czy można jakoś wymienić port HDMI w telewizorze? Czy to zabieg bardziej domowy czy serwisowy? Ile taka operacja będzie kosztować. To telewizor LCD firmy Phillips, dokładnego modelu nie znam. Jeśli będzie to potrzebne to poszukam pudła.

2. Lotnik421 Xbox One

3. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Raczej robota domowa lub u jakiegoś lokalnego majstra, w serwisie o ile to zrobią to pewno nieźle wybulisz, takie coś to raczej mało kto naprawia i tu też twoja wina, że to wepchnąłeś z taką siłą. Może ktoś ci to zrobi, ale to dość nietypowa naprawa, musiałbyś mieć hdmi które pasuje, a te w tv to raczej są zintegrowane, najlepiej to spróbować odgiąć te blaszki, ale musisz uważać aby się nie złamały, odgiąć na tyle żeby kabel dało się wsadzić i nie ruszać już tego nigdy.
    Najlepiej jak się uda wsadzić przedłużacz hdmi jakiś nawet krótki byle ponownie nie wkładać i wyciągać hdmi z tv.

4. Robinq

Robinq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odgiąłem te blaszki, wcisnąłem kabel, ale TV ciągle nie widzi X'a. A ten plastik między blaszkami jest potrzebny? Może przykleić z powrtotem urwany fragment?

5. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Wylut hotairem lub lutownicą + odsyssarka cyny, inaczej nie da rady. Robota dla bardziej wprawnego elektronika/elektryka

6. bubble gum

bubble gum Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odwiedź serwis RTV, chyba że masz inny wolny port Hdmi w telewizorze;]

7. djmaxnew

djmaxnew Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    powiem tak- Ale urwał! ile trzeba mieć siły żeby uszkodzić port hdmi a tak na serio trzeba ponownie wlutować albo korzystać z av

8. Malinbox

Malinbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Nie no , z tym Ale urwał mnie rozbiłeś haha :p
    A co do tematu to nie jestem specjalistą więc powołuję się na kolegów wyżej piszących(niżej też). Powodzenia

Wczytywanie...

Poleć forum