1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana profilu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bazyleusz100, Marzec 24, 2016.

1. Bazyleusz100

Bazyleusz100 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Jestem nowym użytkownikiem xbox one i ciekawi mnie wymiana profilu z grami. Nie interesuje mnie kupowanie kont na allegro ale wzajemna wymiana z innym użytkownikiem. Czy za takie coś można dostać bana? Czy na czas wymiany trzeba zmieniać hasło albo coś takiego? Co znaczy wymiana stała lub wymiana czasowa?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mariusz86

Mariusz86 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dortmund
    Osobiście nie radzę wchodzić w takie "układy". Znajomy który zrobił coś takiego, stracił swoje konto na którym miał chyba 15.000 G. Osoba z którą chciał się "wymienić" grami zmieniła mu hasło.

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1240
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Co za problem zresetować hasło ? Konto xbl zabezpieczone jest dwoma email-ami.

5. Bazyleusz100

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za rady ale nadal nie wiem o co do końca chodzi z ta wymiana.

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A czego tu nie rozumieć? Ty dajesz dostęp do Twojego profilu komuś (adres e-mail + hasło do konta), a ktoś daje Tobie to samo jeśli jest to WYMIANA.
    Jeżeli czasowe wypożyczenie to kupujesz od kogoś konto z grą na np 2.tyg za jakąś tam kwotę i w tym czasie musisz ograć grę, później dostęp zostanie Ci zabrany.
    Jeżeli kupujesz profil na stałe to musisz dostać konto z e-mailem, hasłem + wszystkimi danymi do poczty @ itd. Ale tu bym nie radziła kupować takich kont, zazwyczaj są to gry kupowane z kradzionych kart kredytowych. Taki profil w każdej chwili może zostać Ci zabrany, bądź zbanowany ;) I nie wierz w to, że dostajesz wszystkie dane zabezpieczające do konta, bo to Ci niczego nie gwarantuje ;]

7. Bazyleusz100

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok. Dzięki bardzo. Wszystko jasne.

Wczytywanie...

Poleć forum