Wymiana profilu

Bazyleusz100

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Jestem nowym użytkownikiem xbox one i ciekawi mnie wymiana profilu z grami. Nie interesuje mnie kupowanie kont na allegro ale wzajemna wymiana z innym użytkownikiem. Czy za takie coś można dostać bana? Czy na czas wymiany trzeba zmieniać hasło albo coś takiego? Co znaczy wymiana stała lub wymiana czasowa?
 

Mariusz86

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Osobiście nie radzę wchodzić w takie "układy". Znajomy który zrobił coś takiego, stracił swoje konto na którym miał chyba 15.000 G. Osoba z którą chciał się "wymienić" grami zmieniła mu hasło.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
zmieniła mu hasło.
Co za problem zresetować hasło ? Konto xbl zabezpieczone jest dwoma email-ami.
 

Bazyleusz100

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki za rady ale nadal nie wiem o co do końca chodzi z ta wymiana.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dzięki za rady ale nadal nie wiem o co do końca chodzi z ta wymiana.
A czego tu nie rozumieć? Ty dajesz dostęp do Twojego profilu komuś (adres e-mail + hasło do konta), a ktoś daje Tobie to samo jeśli jest to WYMIANA.
Jeżeli czasowe wypożyczenie to kupujesz od kogoś konto z grą na np 2.tyg za jakąś tam kwotę i w tym czasie musisz ograć grę, później dostęp zostanie Ci zabrany.
Jeżeli kupujesz profil na stałe to musisz dostać konto z e-mailem, hasłem + wszystkimi danymi do poczty @ itd. Ale tu bym nie radziła kupować takich kont, zazwyczaj są to gry kupowane z kradzionych kart kredytowych. Taki profil w każdej chwili może zostać Ci zabrany, bądź zbanowany ;) I nie wierz w to, że dostajesz wszystkie dane zabezpieczające do konta, bo to Ci niczego nie gwarantuje ;]
 

Bazyleusz100

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ok. Dzięki bardzo. Wszystko jasne.
 

Do góry Bottom