1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana wiatraka xbox 360 slim ?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Tyran, Kwiecień 11, 2011.

1. Tyran

Tyran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam
    Ostatnimi czasy wiatrak w moim xbox 360 slim chodzi trochę głośniej i chciałbym go wymienić na coś cichszego. Jeżeli już ktoś to robił i mógłby podać linki do wiatraków działających z konsolą byłbym wdzięczny. Interesują mnie także wymiary tego wiatraka oraz na jakie jest napięcie. Głównie chodzi mi oto żeby wiatrak współpracował z konsolą tak jak oryginalny tzn. konsola chłodna to mniejsze obroty, a po większym nagrzaniu obroty wzrastają. Zdaję sobie sprawę że trzeba będzie go trochę wyciąć na miarę ale to nie problem (wycinanie wiatraka tunel w którym jest umieszczony chciałbym pozostawić bez zmian). Nie interesują mnie modyfikacje typu świecidełka tylko maksymalna cisza :) mile widziane linki z allegrosza.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofik504

Tofik504 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a czemu na gwarancje tego nie oddasz? Chyba żę jej nie masz...

4. Tyran

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    @Tofik504 pytam o konkrety, a nie co by było gdyby babcia miała wąsa. Czekam na propozycje

5. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Konkretnie to wyczysc konsole i jak masz gware wysylaj bo nie ma co kombinowac, a jak chcesz kombinowac kombinuj sam tylko nie wiadomo czy konsola kontroluje wentyl po przez napiecie czy tez obroty

6. Tyran

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chcę go wymienić na coś cichszego a nie czyścić. Pytanie zadaję bo może ktoś kombinował i wykombinował żebym nie musiał ryzykować. Po za tym moje pytanie nie brzmiało czy mogę konsolę oddać na gwarancji jak wiatrak trzeszczy? Tak trudno to zrozumieć ?

7. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    A tobie tak trudno zrozumiemc ze nie wazne jaki dasz wiatrak trzeba czyscic go ?
    Nikt ci nie zaproponuje wiatraka bo to niestandardowy rozmiar, sam rozbierz i kombinuj

8. Tyran

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ********* dział pomocy. Jak nie możesz pomóc to po co w ogóle odpisujesz w temacie który założyłem? Żeby spamować i nabijać bezsensowne posty? Ja jak w jakimś temacie nie mogę konkretnie doradzić to się nie wypowiadam. Ja nie czyszczę starych wyruchanych na łożysku wiatraków, a jakbym chciał oddać na gwarancję to nie zakładałbym tego tematu na forum dżizas.

9. onomatobeka

onomatobeka Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bezsensowny jest ten temat. Chcesz konkretow? Konkret, to oddanie na gwarancje, a nie reczne modyfikacje przez osobe glupia i nieznajacej sie na tym w ogole, taka jak Ty.

10. ziomalek199229

ziomalek199229 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Przemysl
    moze mi ktos podac wysokosc wiatraczka w slimie

11. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    mam jak cos cooler do slim. wysokosc moze wieczorem zmierze jak bede mial czas

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

12. ziomalek199229

ziomalek199229 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Przemysl
  13. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W weekend właśnie wymieniłem u siebie w słonie i w zasilaczu. Też wziąłem AAB. Oryginalny ma 25mm grubości. Weź kup 92x92mm. Wchodzi elegancko tylko trzeba wydalić ten oryginalny plastik co trzyma stary wentyl. I podłącza go tylko na 12v(czarny i czerwony kabel). Chodzi prawie nie slyszalnie.
    Bo ją jak podłączył na 6v to po 15 min się przegrzal i wapna czerwoną foods. Na szczęście się aresztował i nic się nie stało.

Wysłane z Xperia Neo V z Tapatalk

14. lukaszkulpinski

lukaszkulpinski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Witam.
    Mam mam podobny problem co kolega.
    Od pewnego czasu podczas dluzszego grania z gornej kratki konsoli zaczyna sie wydobywac glosniejszy dzwiek niz zazwyczaj.
    Zauwyzalem ze jest to spowodowane przewaznie podczas dluzszego grania na kinectie(3-4osoby).
    Podczas dluzszego grania na padzie czegos takiego nie zauwazylem.
    To znaczy ze podczas gry na kinectie konsola sie nagrzewa i wiatraki chodza glosniej?
    Pare osob w tym temacie napisalo aby oddac konsole na gwarancje,jednak konsola jest prawie nowa bo zakupiona w sierpniu 2011roku(data produkcji 04.04.2011).
    Nie chce za bardzo oddawac na gwarancje i czekac niewiadomo ile,czy mozna to tak po prostu zlekcewazyc?

Wysłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk

15. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Po to jest wentylator, żeby właśnie chłodził. Przy większej temperaturze zwiększał obroty, wysłanie na gwarancje nic nie da;)

16. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    to ,że konsola chodzi głośniej to nie jest motyw do wymiany, wina jest łożysk wentylatora ,że się szybko docierają i konsola chodzi głośniej ,np po roku już dużo głośniej mimo czyszczenia w środku z kurzu jak ktoś nie ma gwarancji.ogólnie problem rozwiązuje tylko wymiana takiego wentylatora

17. nadrat24

nadrat24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mława
    Tak btw. wymiana to tylko na oryginalny, bo oryginały wyciągają powietrze a te od komputerów je wdmu****ą, więc albo załóż wentylator od kompa i zapewnij dobry odpływ powietrza, albo wyslil na gwarancje.
    Probowales wymiany pasty termo?

18. Dosiapl

Dosiapl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sanok
    Błahahahahahahahahahahhahahahahahha. Jaki masz problem, żeby odwrócić wentylator? Wtedy będzie Ci wdmuchiwał, wyciągał, jak chcesz, to zależy którą stroną go przymocujesz.
    Pasta termo, w slimie? Nie ma potrzeby, ale ciężko spekulować, jak z tym jest na dłuższą metę.

19. nadrat24

nadrat24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mława
    Gratuluje pomysłu...

Wysłane z mojego GT-I5700 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum