1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wymiana x360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Kipomek, Styczeń 22, 2011.

1. Kipomek

Kipomek Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    O tam OOOO ->
    witam. czy oplaca mi sie wymienic mojego falcona z 08.2008r. z hdmi z LT+ na konsole nieprzerobiona ?
    bo juz mam mentlik w glowie i nie wiem co lepsze... oczywiscie inne konsolki jakie mialem to wszystko oryginalnie xbox,psp,ps3,ps2.. moja pierwsza przerobiona konsolka... i wlasnie ten gold ^^

2. Lotnik421 Xbox One

3. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Jeśli masz okazję wymienić na X360 z nowszą datą produkcji i zależy Ci na multi to raczej warto.

Wczytywanie...

Poleć forum