1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymiana Xboxa w sklepie.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Luksza, Luty 12, 2009.

1. Luksza

Luksza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Temat nie wiem czy założyłem w odpowiednim miejscu, jeśli nie to przepraszam.
    Pisze w imieniu kolegi, który nie ma tu na forum konta.

"Kupiłem Xboxa, pograłem sobie dokładnie tydzień i przed chwilą wyskoczył mi RRoD (tak to się pisze ? ;d) W sklepie powiedzieli mi, że jeżeli coś by się działo z konsola to w przeciągu 2 tygodni mogę oddać Xboxa.

I teraz moje pytanie -
    Wyskoczył mi RRoD ale po wyłączeniu konsoli i włączeniu jej wszystko działa mogę grać i wogóle.
    I jeżeli wyskoczył mi ten rrod to czy w sklepie normalnie mi wymienia konsolę na nową czy jej raczej nie przyjmą :() "

2. Lotnik421 Xbox One

3. Voitas

Voitas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no ale przeciez konsola dziala, to na jakiej podstawie maja Ci reklamowac konsole ?

4. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    opcja szukaj nie boli...odnosnie rroda to na tym forum jest chyba setki wypowiedzi..jak nie tysiace:)...........jak jest rod to cza odrazu oddac bo to sie nie naprawi.......

5. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    na takiej ze jak konsola jest nowa i ma gwarancje....a jak raz wyskoczyl rrod to moze pozniej tez wyskoczytc...a do tego teraz mozna oddac chyba do 14 dni towar bez podawania przyczyny.....oddawaj tego shita i licz na to ze konsolka bedzie super smigac zawsze skoro po tygodniu rrod wyskoczyl..

6. Luksza

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    do --> Voitas

No tak ale rod jednak był i nic tego nie zmieni :/
    Do tego jak pograłem znowu około 15 min to wiatraczki zaczęły tak szalec, że nic nie słyszałem co się wokół mnie dzieje :D

EDIT :

Jutro idę wymienić ixa, najbardziej dziwi mnie jednak to, że konsola to Falcon gdzie pojawienie się rod'a powinno być nikłe a jednak pojawia się po tygodniu grania po max 2 h.
    Mam nadzieję, że wymienia mi na jakąś porządna konsolę.
    Może nawet załapię się na jaspera ;)

7. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    dlatego odrazu oddawaj tego xboxa/......jest nowy..ma tydzien....jest na gwarancji...wyskoczyl rrod...glosno pracuje...oddawaj bez zastanowienia..wymienia ci na nowy sprzet....

8. Luksza

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Do tego jeszcze jak patrzę teraz na tego nie dorobionego ixa to widzę, że duża górna część konsoli pożółkła... co oni sprzedają w tym saturnie.

9. Fasto

Fasto Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Korczyn
    Nie chce się kłócić ale wiesz jak twoje posty mnie denerwują a szczególnie ten opcja szukaj nie boli jak czytam nieraz jak to piszesz to mnie szlak trafia.Jak masz zamiar takie odpowiedzi pisać to nie pisz wogóle bo to tylko człowieka wnerwia.Ciekawe jak ty byś czegoś nie wiedział i ktoś by ci napisał opcja szukaj nie boli to zaraz byś był wkurzony zrozum innych że takie coś wnerwia człowieka zrozum chłopie i na przyszłość jak masz coś takiego pisać to nie pisz wogule i nie bój się jutro też jest dzień i jutro też zdążysz nabić posty:p

10. szpaczek

szpaczek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Bzdura! Dowiedz się najpierw zamin koledze będziesz doradzał. Nie ma polskim prawie czegoś takiego jak "zwrot" - to wyłącznie dobra wola sprzedawcy i sklepu.

11. Luksza

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    do ---> Fasto

Fasto masz trochę racji ale tomasz222 mi jednak pomógł więc tak do końca nie nabijał sobie postów :)
    A ty niestety nabijasz sobie posty bo co wniosłeś do tego tematu ?

Otrzymałem odpowiedz więc fajnie by było jak by Mod. zamknął temat.

EDIT :

do --> szpaczek
    Sam sprzedawca w sklepie Saturn powiedział mi, że mogę zwrócić konsolę gdyby coś się działo w przeciągu 14 dni.
    Jak upłynie to 14 dni to już wtedy nie do sklepu tylko do MS.

12. szpaczek

szpaczek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Możliwe. Ale będzie to tylko i wyłącznie dobra wola sklepu. Swoją drogą mówiąc "oddać" pewnie miał na myśli wymienić na inna. O zwrot gotówki może być ciężko.

Pracuje w dziale reklamacji (wiec i zwrotów) w dużej sieci handlowej (powiedzmy, że bliźniaczej do Saturna) wiec wiem co mówię ;)

13. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    na poczatku tez tak robilem...ale 4 warny mnie nauczyly.........

14. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tak jest takie coś gdy kupujesz to np w sklepie internetowym, nie widzisz produktu. Jak odsyłasz produkt musi on być zapakowany tak jak oryginalnie.
    W normalnym sklepie jest to ich dobra wola. Co do konsoli to może nie był 3ROD tylko kabel się poluzował;).

15. Luksza

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    do --> szpaczek - Chcę tylko wymiany konsoli.
    do --> akir19 - był to na pewno rrod bo wiatraczki od konsoli zaczęły wariować, konsola była gorąca itp.

Mam nadzieje, że wymienia mi konsolę :(

16. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Mogą Ci powiedzieć że to był chwilowy błąd, konsola działa

Wczytywanie...

Poleć forum