1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymianka wiatraków...

Temat na forum 'Artykuły' rozpoczęty przez Piotrek ELO, Luty 29, 2012.

1. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Witam ostatnio wyciąłem tylne siatki z tyłu mojego xbox'a 360 wszystko jest ok ale zaczyna mnie powoli denerwować szum z wiatraków nie chcałas tylko szum.. Chciałbym więc coś z tym zrobić i mam plan kupna 2x wiatraków firmy NOISEBLOCKER np. te:[video]http://allegro.pl/noiseblocker-wentylator-xr2-60x60mm-6cm-15dba-wwa-i2111381669.html[/video]

I pytanie moje jest następujące czy wogóle się to opłaca ?
    Czy warto kupować te NOISEBLOCKERy ?
    I czy wtyk będzie pasował do tego xbox'owego czy trzeba będzie kombinować z zasilaniem ?

Chcem zrobić coś dokładnie jak ten gość tylko że nie mam tylnej kratki

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Piotrek ELO

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    UP!@

4. Piotrek ELO