1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymienic czy nie?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Busi332, Grudzień 5, 2011.

1. Busi332

Busi332 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siemka, mam dylemat.
    Czy waszym zdaniem Xbox360 jest gorszy od PS3? ze wzgledu na menu?
    Czy oplaca sie wymienic PS3 Slim 320gbv na x'a slimke tylko ze wzgeldu na pada?
    wezcie pod uwage ze ps3 ma blu raya.
    no i to tyle
    prosze o odpowioedzi
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlodybalon

mlodybalon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To jest dylemat. Ale nie wiem czy ktoś ci doradzi ponieważ to są indywidualne odczucia każdego. Ja mam xa od 2007 roku i jakoś ps mnie nie przekonywał nigdy natomiast mój dobry kolega ma chyba wszystkie rodzaje konsol (x1 x360 psp ps3 wii) i zawsze powtarza że ps3 jest dla niego o niebo lepsze od x360.

4. Grom

Grom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    ja wlasnie wymienilem xboxa na ps3, fjanie ze w ps3 jest ipla i przegladarka, duzo ciszej chodzi niz xbox, ma blu-ray i mozna sobie z wyporzyczalni filmy ogladac, mozna bez problemu dysk bez utraty gwar. wymienic i czyta wiecej niz 320 czy 250gb, ale ma duzy minus ze nie mozna kazdej gry instalowac na dysk jak w xboxie i laser sie przez to marnuje, ktory jest piekielnie drogi w ps3

5. Busi332

Busi332 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    postawcie sei w mojej sytaucji i co byscie zrobili?
    jak cos mam ps3 ale ten pad mnie wkurza

6. mlodybalon

mlodybalon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czyli masz odpowiedź. Jak chcesz grać komfortowo na padzie to zostaje xbox. Mnie pad na ps3 też wkurza.

7. Vegeto

Vegeto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    AyuCity
    PS3 o wiele lepsze, masz darmowe multi i ogolnie wyglad oraz menu jest lepsze. Nie oplaca sie wymieniac tej konsoli tylko z powodu dla ciebie nie wygodnego pada. PS3 ma najwygodniejsze pady lekkie, bez doczepianych baterii.
    Nie oplaca sie wymieniac PS3 za x`a. Jedyne co Ci moge polecic to dokupienie xboxa i zrobienie RGH i wtedy bys gral na nim w single a do multi mialbys PS3 sam tak mam i sobie chwale :)

8. szenkx

szenkx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1. Xbox ma duzo lepszy pad.
    2. PS3 ma bluray (dla mnie rybka i tak mam odtwarzacz BD 3d)
    3. PSN darmowy
    4. Xbox slim bardzo cichy zwłaszcza w porównaniu do fata ;p
    Ja bym wolał kocka

9. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    NIE . Czy PS3 jest lepszy ze względu na menu ? Nie ? (OMG) . To kwestia gustu . Mi akurat menu w Xbox 360 przypadło do gustu . To w PS3 (nie mam ale słyszałem że psp ma bardzo podobne , a psp miałem) nie jest ani gorsze ani lepsze . Ale tak jak powiedziałem to kwestia gustu . Osobiście wybrałbym Xbox jeśli patrzyłbym tylko na menu . Jeśli chodzi o pada to tak . Mi jakoś pad od Xbox dużo lepiej leży w ręce niż ten od PS3 , no ale to też może dla każdego być inaczej . No ale słyszałem opinie graczy Xbox że pad o PS3 jest lepszy a graczy PS3 że pad od Xbox jest lepszy . To że PS3 ma blu rey to jakoś mnie nie jara . Konsole mam do grania . Więc w czym PS3 wygrywa ? Moim zdaniem to darmowy multiplayer . Fakt ten w Xbox jest płatny no ale 130 zł za ROK to szczerze mówiąc nie fortuna . Co do gier to nie wypowiem się . PS3 i Xbox mają bardzo dobre gry . Jedne lepiej wyglądają na tym drugie na tym . Na PS3 wychodzą takie hity jak God Of War czy Ratchet Clank . Tych gier bardzo mi brakuje w Xbox no ale cóż . Nie jestem żadnym fanbojem tylko jest to po prostu moja opinia na temat tych dwóch konsol . Można pisać jeszcze i pisać ale chyba napisałem to co najważniejsze . Pozdrawiam

10. Busi332

Busi332 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    więc, odtwarzać blu-ray też mnie mocon nie interesuje...
    ale CZY TYLKO DLA PADA ZMIENIC NA X'a PS3?
    można się przyzwyczaić ale ten pad jest za mały po prostu i ręce po 6h bolą czyli w sobotę odpoczynek musi być ;x

Internet mnie nie intresuj bo 12zl miesiecznie to chyba jak ktoś wspomniał nie fortuna..
    proszę tylko o pomoc czy dla blu-raya oplaca sie zatrzymac ps3?
    na ps3 moim zdaniem sie grac nei da

11. Busi332

Busi332 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a i jak coś to moj tata czasmi by oberjzał filmik na blu-raya z mamą ;p
    ale dvd chyba wystarczy ;p

12. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Edytuj posty a nie pisz jeden po drugim (za takie coś można zgarnąć warna) :)
    Bez przesady żeby znów się grać nie dało, "blurej" odtwarzać przyszłości jak to się mówi, dvd jakość też jest dobra ale to już zależy od Cb, pad od xboxa jest lepszy wiadomo, zresztą my już rozmawialiśmy na ten temat :p

13. logai94

logai94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    na twoim miejscu bym się zamienił ponieważ xbox ma bardziej wygodnego pada, a slimka jest prawie bez awaryjna, ps3 ma za duzo dodatków moim zdaniem, mam w chacie ps3 i gier nie sciagniesz bo gra 45,5 gb płytka kosztuje około 30 zł, jeśli chodzi o orginały to ps3 a jeśli o piraty xbox, ps3 ma lepsze eskliwy ( czy jakoś to się tam pisze ) :)

14. czerkamyk

czerkamyk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    twoje pytanie brzmi: 'wymienić czy nie?', a odpowiedź brzmi: 'TAK' xbox360 jest lepszy niż ps3, głownie ze względu nagrywania gier, bo na ps'a sobie gry nie nagrasz, więc musisz kupować ! Z xbox'em nie ma tego problemu, ponieważ (przynajmniej narazie) wszystkie gry da się nagrać i działają... :)

15. Busi332

Busi332 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ale ja nie bede x'a przerabial..
    tylko gral na orgianlnych...
    to nadal xboxa radzicie?

16. Busi332

Busi332 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Sorry, za double...
    Ale ref przy okazji ;p

Waszym zdaniem patrzeć na to że ps3 ma blu-raya, czy na to że na x'ie mi się lepiej gra?

edit"
    czasami brat przyjedzie to pogladamy filmy itp.

17. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    bierz tego x'a bo widać że napalony jesteś na niego zawsze to jakaś zmiana najwyżej jeszcze raz wymienisz na ps3 jak ci sie nie spodoba :)

18. logai94

logai94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak filmy to napewno ps3 , full HD jeszcze i bajeczka ale ja bym wybrał xboxa bo lepiej się gra

19. KLAIN

KLAIN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zamość (okolice)
    konsola jest do gier , jesli pad ci nie pasuje z ps3 a z xboxa tak to juz masz wsumie odpowiedz.kwestja napedu to plus i minus , jak zepsuje sie w ps3 to tani nie jest a filmy mozna ogladac w innych formatach.gry na xboxa mozna miec na wiele sposobow , przerobic czyli pirat i lewe konta z gram czyli wsumie orginaly a w ps3 zdaje sie tylko orginal i dosyc drogie. mozna co prawda kupic tanio stare na alledrogo ale to tez na obie konsole.

20. Busi332

Busi332 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  21. Busi332

Busi332 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    prosze, czy na ps3, da rade tak grac jak tutaj :
    HD - Black Ops Montage 5 - OpTic Predator - Episode 5 - Powered by Evil Controllers - YouTube

czemu wszyscy dobis sa z xboxa?
    widialem tylko 1 koxa na ps3...

Wczytywanie...

Poleć forum