1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymienić czy nie.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez BuRRRza, Sierpień 11, 2012.

1. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Witam. Mam problem otóż dostałem propozycję wymiany Saints Row 3 + Far Cry 2 za Ojciec Chrzestny 2 + Medal Of Honor (2010) . Ja daje Ojca i MoH'a . I mam dylemat ponieważ Saints Row 3 mi się podoba i go poszukuję Far Cry 2 tak samo ale słyszałem dużo negatywnych opini. Ojciec jest bez instrukcji język PL stan używany, MoH komplet. SR 3 kod wykorzystany idealna język PL, a Far Cry 2 używana język PL. W MoH kończę tylko kampanie ponieważ multi mi się nie podoba a Ojciec średnio mi się podoba mimo ,że bardzo mi się podobała 1 . Liczę na waszą pomoc i opinię co do tych gier jak i opłacalność tej wymiany .

2. Lotnik421 Xbox One

3. President

President Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Wymień.

4. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja też bym wymienił, chociaż zastanawia mnie czy to nie jest jakaś podpucha bo te gry które ktoś ci oferuje są o wiele lepsze od tych które Ty dajesz..Przy okazji - CD PROJEKT w swojej letniej wyprzedazy oferuje Saints Row 3 za...30 zł

5. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Każdy o tej wyprzedaży słyszał, ale nikt jej nie widział. Przejrzałem wszystkie większe sklepy i hipermarkety w okolicy i nikt o tej 'promocji' nie słyszał. Do sklepów trafiają śmieszne ilości sztuk, już w magazynach pracownicy wykupują większość, to sobie pomyśl jaka ilość trafia na półki sklepowe... A jak ktoś zauważy, że taką grę można dostać tak tanio, to kupuje po kilka sztuk, i sprzedaje na Allegro.

6. BuRRRza

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Dobra wymieniłem się. Ale to Medal Of Honor to Tier 1 edition (nie wiem szczerze co ono zawiera), które ma małe pękniecie płytki na od wewnątrz i nie ma passów (chodzi o ten do gry online) dlatego zaznaczyłem ,że kod niewykorzystany. Wiecie może co zawiera te Tier 1 ? Bo ja nie mam żadnych passów do niego a napisałem ,że kod niewykorzystany (chociaż obok pisało że do gry w sieci), czy mogę dostać negatywa za taki brak informacji ?

7. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Twój avatar ukazuje moją reakcję po przeczytaniu Twojego problemu w poście wyżej. Dopiero za którymś razem coś zrozumiałem...

Mam rozumieć, że wiedząc że nie masz książeczki z Online Passem, zaznaczyłeś że kod jest niewykorzystany ? Szczerze gratuluję ...

8. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Oszukałeś z online passem. A napisałeś o pęknięciu. Człowieku jak możesz pisać nie mając online passa że jest niewykorzystany? Oszust jesteś. To nie pomówienia tylko fakt niezbity.

9. BuRRRza

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Tak ale jeżeli gra nie posiada online pass a tam była "kod umożliwiający granie online" i zaznaczyłem kod niewykorzystany ale można grać online to przecież nic nie zmieni. Kod na dodatki nie był w opakowaniu i nie było nigdzie żeby zaznaczyć czy kod na dodatki był wykorzystany czy nie. Temat proszę zamknąć sprawa wyjaśniona.

10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jaki masz nick na allegro o ile wymiana nastąpiła na allegro albo gt?

Wczytywanie...

Poleć forum