1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymienić ? MW 2 --> Dead Island

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez BuRRRza, Kwiecień 7, 2012.

1. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Witam . Mam propozycję wymiany Dead Island za moje MW 2. Wiem że wyjdę z korzyścią na tej wymianie ale nie o to chodzi. Jestem fanem CoD'a i ta część mi się nie spodobała, mimo że nadal próbuję przekonać się do tej gry grając w różne tryby multiplayer postanowiłem zastanowić się nad wymianą. Pytałem różne osoby ze znajomych na Xbox Live i jeden kolega powiedział że pilnie poszukuje MW 2 i zaproponował mi Dead Island PL w stanie bardzo dobrym. I mam dylemat z jednej strony wyjdę na plusie a z drugiej mam jakiś sentyment żeby zostawić tego CoD'a mimo że jest to najrzadziej grany CoD przeze mnie :/ Liczę na waszą poradę ;) Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Ja bym nie wymieniał... zombie masz w Black Opsie. A multiplayer w MW2 wg. mnie jest bardzo dobry. Przynajmniej takie moje zdanie, na Twoim miejscu bym nie wymieniał.
    Pozdrawiam

4. BuRRRza

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Właśnie nie podchodzi mi te multi w MW 2. MW (1) epickie , cud miód , MW 3 naprawdę dobre mimo stare silnika i akimbo ujdzie. Wiem ,że Zombie są w Black Ops ale Dead Island to nie to samo. Oglądnąłem recenzje i myślę że mogło by mi się spodobać.

5. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    No cóż... Są różne gusta. Mi się z początku też nie podobało MW2 jednak z czasem sie przekonałem i teraz nie wymieniłbym za nic tej gry. Ale skoro widziałeś co nieco materiałów z Dead Island i Ci sie spodobało, to... nie wiem, może warto spróbować?

6. BuRRRza

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    No i chyba tak zrobię. Jeżeli Dead Island mi się nie spodoba i będę chciał bardzo wrócić do MW 2 to na pewno znajdę kogoś kto da mi MW 2 za Dead Island nawet z dopłatą :) Dziękuję za odpowiedź .Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum