1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymienie laptopa na Xboksa 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez hardin, Luty 23, 2010.

1. hardin

hardin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Więc po dłuższej przerwie postanawiam znów włączyć się do gry głównie online cod4 i cod6. Chce zamienić mojego laptopa który działa bez zarzutów na xbox'a 360 z dobrym eq. ; ) Oczywiście wszystko robimy przez allegro. Specyfikacja laptopa:Acer Aspire 6930Intel Core 2 Duo T5800 2Ghz4GB RAM250GB HDDNvidia GeForce 9300 GS 256MB3 * USB Porty, HDMI Port, 5-in-1 czytnik kart (SD, MMC, MMCplus, MS, MS PRO, )Ekran Panorama 16,9Proszę się kontaktować za pośrednictwem tylko i wyłącznie GG ponieważ nie posiadam własnego konta na xboxforum a nie chcialem robic spamu zeby napić posty by móc pisać w dziale sprzedaż. Nr GG to 12473585 Proszę pisać nawet jak bede niewidoczny ; )

Konsola musi być nieprzerobiona i niezbanowana.

2. Lotnik421 Xbox One

3. skiz

skiz Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Więc to jest moje ogłoszenie ; ) Prosze kierować oferty albo na moje pw albo na gg które jest w opisie wyżej. Ofc wszystko poprzez allegro

4. skretch

skretch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam XBOX 360 Elite z dwoma padami wchodzi w gre ? Jak coś czekam na GG: 2422485

5. skiz

skiz Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nadal aktualne ;)

6. skiz

skiz Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  7. darth revanox

darth revanox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szydłowiec
    mam nie przerobionego jaspera z wrzesnia tego roku w idealnym stanie, do tego dysk 20gb GTA IV, Pure, Lego Batman i Banjio Kazuie czy jakos tak. Pad kable pudełko papiery gwarancja itp. Odezwij sie na pw

Wczytywanie...

Poleć forum