1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra Wymienię na stałe konto z Tom Clancy’s The Division na GTA V lub coś innego !

Temat na forum 'Zamienie' rozpoczęty przez fitness, Lipiec 22, 2016.

1. fitness

fitness Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    335
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Żywiec
    Tak jak w temacie posiadam konto z Division gra legalnie kupiona na markecie w argentynie mam potwierdzenia zakupu itp konto specjalnie założone pod tą gre posiadam wszystkie hasła do konta oraz do maila tak więc po zamianie można sobie wszystko pozmieniać ja też szukam konta z gta v żebym mógł sobie zmienić wszystkie dane na własność. Oczywiście konto legalne nie żadne profile z allegro !! i za takie się wymienię

Ewentualnie Wymienię na jakieś inne konto z grą oczywiście jeżeli jest twoją własnością czekam na propozycje ....

Ostatnia edycja: Lipiec 24, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. fitness

Polubienia:
    335
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Żywiec
  4. fitness