1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wymienię/Sprzedam kod na Exclusive Content do Avatar: The Game

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez stachu1609, Lipiec 24, 2011.

1. stachu1609

stachu1609 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć, zarejestrowałem się tutaj jakoś niedawno, miałem na celu tylko korzystanie z informacji na forum, ale jako że już mam konto to postanowiłem ubić mały targ...

A więc kod oddam za:
    1. Kod do Assasins Creed 2 z Exclusive Contentem
    2. Symboliczną kwotę na paypala. Proszę mieć na uwadze słowo SYMBOLICZNA (a nie ŚMIESZNA). Nie wymagam wielkich pieniędzy, myślę że jeżeli ktoś jest zainteresowany to wyłoży te 5-10zł.

Oferty proszę składać w tym wątku, a żeby przyspieszyć proces transakcji, proszę powiadomić mnie na gg: 10435543 lub e-mail: luc.edwyn@gmail.com

Od siebie daję własnoręcznie zrobioną w photoshopie 'wersję obrazkową' kodu, oraz kod w formie tekstowej. (jeżeli ktoś mi nie ufa, czego nie krytykuję, to mogę wysłać skan kodu). Kod nie był używany, nie posiadam tej gry, a kod do AC2 przydał by się.

Ewentualnie można napisać do mnie na xboxlive wiadomość, mój identyfikator: stachu1609

Osoba która kupi kod otrzyma wybraną drogą elektroniczną obraz *.png a pod nim kod tekstowy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
  4. stachu1609

stachu1609 Użytkownik Użytkownik

Polubienia: